Běžecké legíny SEQUOIA CLOUDS (WILD TEE) – sportovní strečové legíny v perfektním střihu

Sportovní dámské strečové legíny mají velmi dokonalý střih a vynikají zvláště svým designem, který symbolizuje krásy hor, a nejen těch italských. Legíny jsou víceúčelové a vhodné pro široké spektrum sportovních odvětví. Nejvíce je ocení příznivci běhu a horské turistiky (outdoorové aktivity), ale uplatnění najdou například pro fitness cvičení nebo jógu. Italové si zvláště potrpí právě na ladnost a dokonalost a umí to i prakticky zajistit. Vše navíc dokonale ladí s tvarem těla. Nespornou výhodou je také nízká hmotnost legín.

Samotné legíny mají vyšší pas (výztuha), který v sobě ukrývá kapsy, kam je možné pohodlně uložit jak mobilní telefon, tak i klíče, případně i nějakou tu sladkost v podobě proteinové tyčinky, která se bude hodit zvláště při dlouhém běhu nebo turistické túře.

Je dbáno i na bezpečnost, a proto i zde je samozřejmostí reflexní logo (WILD TEE), které je výborně vidět při běhu za šera či podvečerním přítmí. Výrobce si dal opravdu záležet, aby oblečení působilo příjemně na tělo (kvalitní materiál) a zároveň splňovalo nejpřísnější kritéria pro design, který je v dnešní době stejně důležitý jako například správná funkčnost.


RYCHLÁ FAKTA:

Materiál – 85 % PES, 15 % Spandex
Barva – modrá
Hmotnost – 160 g
Reflexní prvky: ANO (reflexní logo)
Velikosti: XS-L
Infocena – 1 520,- Kč

TESTER: Tereza Mašková – běžkyně, členka týmu vodičů PACEMAKERS a TEMPO MAKERS
Více na www.runature.cz

ZAUJALO MĚ:

  • Praktická kapsa vpředu
  • Dokonalý střih
  • Nízká hmotnost

Moje osobní zkušenosti s legíny SEQUOIA CLOUDS


Strečové legíny mě zaujaly svým neotřelým něžným a na pohled hezkým designem. Multifunkční pas, který není až tak vysoký, jak na první pohled vypadá, v sobě ukrývá otvor na klíče nebo mobil, případně jiné drobnosti například kapesník. Všechny uvedené věci jsem zkusila využít a otvory opravdu splňují to, co se od nich očekává. Při sportovní aktivitě mi klíče snadno přilnuly k tělu a z kapsy nikdy nic nevypadlo.


Legíny jsem testovala při několika sportech (turistika, jóga, kompenzační cvičení), ale nejvíce jsem je zkoušela při běhání, abych prověřila zvláště ty přednosti, které výrobce uvádí. Běhala jsem jak na rovině, tak i ve velmi členitém terénu, neboť z vlastní zkušenosti vím, že se oblečení může chovat jinak podle toho, v jakém terénu běžíte. Musím konstatovat, že výrobcem uvedené výhody se naplnily, a legíny jsou schopné k využití v obou druzích terénu. Jediné, co bych možná doporučila, je do pasu zabudovat tkaničku, která by působila jako taková jistota a ochrana proti případnému sesouvání. Je to opravdu jen můj subjektivní dojem, který nijak nesnižuje funkčnost a kvalitu legín.


Samotné legíny mají originální design, a tudíž jsou nepřehlédnutelné. Vyrobeny jsou z opravdu kvalitního materiálu, který se snadno přizpůsobí tvaru postavy, což velmi oceňuji, a i ostatním běžkyním se tato vlastnost bude jistě zamlouvat.


Co se velikosti týče, tak tady bych měla jedno doporučení. Italové mají velikosti poněkud rozdílné, než je běžné u ostatních výrobců sportovního zboží. Obyčejně mívám velikost legín M (u některých výrobců dokonce S), ale zde mi sedí až velikost L. Takže běžkyně pozor na tuto skutečnost, až si budete oblečení WILD TEE pořizovat.


Ještě bych možná upozornila na reflexní prvky. Logo na legínách tyto prvky má, přesto by stálo za zamyšlení jich použít více jak z přední, tak i zadní strany legín. Rozhodně tím nedojde k narušení jinak skvělého designu, ale zvýšení bezpečnosti.


Můj celkový dojem z legín je veskrze pozitivní. Holky, kdo se chcete opravdu při sportování cítit pohodlně, a ještě zaujmout velmi hezkým designem, tak Vám pořízení těchto legín vřele doporučuji.