Charitativní projekt

Již druhým rokem podporujeme dětské klienty CENTRA HÁJEK z. ú., jenž pomáhá handicapovaným dětem v jejich snaze „postavit se na vlastní nohy“. V roce 2018 jsme zorganizovali 4 skvělé akce a vybrali na nich částku 55 500 korun. V letošním roce 2019 jsme též pořádali 4 akce ve prospěch Centra, a navíc na našich závodech darovali vždy z každého uběhnutého kilometru 3 koruny. A výsledek? Neuvěřitelných 96 880 korun!

Co k tomu dodat? Jen to, že si všichni zasloužíte velké poděkování jak nás z TEMPO MAKERS, tak i od všech z CENTRA HÁJEK. Vybrané prostředky tentokráte nejvíce pomohly při pořizování výtahu, který v rámci rekonstrukce sídla firmy, je tou největší a hlavně nejpotřebnější investicí, aby se mohlo začít rekonstruovat tolik potřebné první patro budovy. Část příspěvku byla využita i na nákup mikulášských dárků. Asi největší radost však byla z obrovského množství vybraných plyšáků v rámci posledního charitativního závodu. Děkujeme moc.

I v roce 2020 bude naše spolupráce samozřejmě pokračovat. Plánujeme 4 obvyklé akce a ještě pracujeme na dalších projektech, které by tuto naši významnou činnost ještě zvýraznily a přinesly ještě více potřebných finančních prostředků. Vaší podpory si nesmírně ceníme a budeme za ni moc rádi v tom následujícím roce 2020.

NOVINKA LETOŠNÍHO ROKU 2020

Jelikož klienti Centra Hájek jsou z řad dětí, tak jsme náš první letošní projekt nazvali „DĚTI POMÁHAJÍ DĚTEM“. Celé startovné z našeho nového dětského závodu (všech závodů) půjde na potřebnou pomoc právě dětským klientům z Centra. Takže čím více dětských účastníků bude, tím více prostředků budeme moct věnovat. Věříme, že po posledním závodě bude výše částky cca 10 tisíc korun, což budeme považovat za výborný výsledek. Prostředky půjdou na vybavení prostorů pro děti.

CHARITATIVNÍ BĚH ZA PODPORY PLZEŇSKÉHO KRAJE

Letošní charitativní běh pro CENTRUM HÁJEK s podporou Plzeňského kraje, který se uskutečnil v sobotu 12.září 2020 byl mimořádně úspěšný. Této naší největší akce se zúčastnilo celkem 212 běžců a běžkyň všeho věku a všichni společně naběhali úctyhodných 1477 kilometrů a pro skvělé děti z CENTRA HÁJEK částku 59.080 korun. Parta TEMPO MAKERS ještě přidala nějakou tu korunu a částka se tím zaokrouhlila na neuvěřitelných 60.000 korun!!!!

Tento třetí ročník opět překonal částku z loňského roku. Věříme, že s Vaší pomocí bude v příštím roce tato částka opět vyšší. Příznivci TEMPO MAKERS dokáží být opravdu věrní a navíc i štědří, když jde o dobrou věc.

DĚKUJEME VŠEM VČETNĚ NAŠIM PARTNERŮM, BEZ KTERÝCH BY SE TATO AKCE NEMOHLA USKUTEČNIT.

 

Naše cíle na rok 2020 nejsou opět rozhodně malé. Nedáváme si tentokráte konkrétní cíl, ale vždy se budeme snažit, aby částka, kterou jsem vybrali v předchozím roce, byla znovu překonána.

Sledujte naše stránky, kde se postupně dozvíte bližší informace. Bez Vás to nepůjde, přesto věříme, že se vše povede!