Charitativní projekt

Již druhým rokem podporujeme dětské klienty CENTRA HÁJEK z. ú., jenž pomáhá handicapovaným dětem v jejich snaze „postavit se na vlastní nohy“. V roce 2018 jsme zorganizovali 4 skvělé akce a vybrali na nich částku 55 500 korun. V letošním roce 2019 jsme též pořádali 4 akce ve prospěch Centra, a navíc na našich závodech darovali vždy z každého uběhnutého kilometru 3 koruny. A výsledek? Neuvěřitelných 96 880 korun!

Co k tomu dodat? Jen to, že si všichni zasloužíte velké poděkování jak nás z TEMPO MAKERS, tak i od všech z CENTRA HÁJEK. Vybrané prostředky tentokráte nejvíce pomohly při pořizování výtahu, který v rámci rekonstrukce sídla firmy, je tou největší a hlavně nejpotřebnější investicí, aby se mohlo začít rekonstruovat tolik potřebné první patro budovy. Část příspěvku byla využita i na nákup mikulášských dárků. Asi největší radost však byla z obrovského množství vybraných plyšáků v rámci posledního charitativního závodu. Děkujeme moc.

I v roce 2020 bude naše spolupráce samozřejmě pokračovat. Plánujeme 4 obvyklé akce a ještě pracujeme na dalších projektech, které by tuto naši významnou činnost ještě zvýraznily a přinesly ještě více potřebných finančních prostředků. Vaší podpory si nesmírně ceníme a budeme za ni moc rádi v tom následujícím roce 2020.

Naše cíle na rok 2020 nejsou opět rozhodně malé. Nedáváme si tentokráte konkrétní cíl, ale vždy se budeme snažit, aby částka, kterou jsem vybrali v předchozím roce, byla znovu překonána.

Sledujte naše stránky, kde se postupně dozvíte bližší informace. Bez Vás to nepůjde, přesto věříme, že se vše povede!