Charitativní projekt

Od roku 2018 podporujeme dětské klienty CENTRA HÁJEK z. ú. Pomáháme handicapovaným dětem v jejich snaze „postavit se na vlastní nohy“. Pravidelně pořádáme tři až čtyři akce, na kterých si jednak skvěle zaběháme a zároveň přijímáme vaše finanční dary, které poté předáme na konkrétní využití.

Z darovaných příspěvků byly pořízeny tyto dary:

– Hračky pro cvičení motorických vlastností dětí
– Polohovatelné sedačky do koupelny
– Speciální kočárek na procházky v lesním prostředí
– Na výstavbu moderního výtahu
– Vybavení nové moderní cvičebny (cvičební pomůcky)

NAŠE DOSAVADNÍ PŘÍSPĚVKY

Rok 2018 – 55.500 korun
Rok 2019 – 96.880 korun
Rok 2020 – 75.000 korun
Rok 2021 – 20.000 korun (částka v 30.9.2021)

Na sklonku každého roku pořádáme „charitativní závod na 2 míle“, kdy veškeré startovné věnujeme na mikulášské a vánoční dárky pro děti. Na tomto běhu sbíráme i materiální pomoc. Jednou to byly plyšové hračky, jindy vlhčené a papírové ubrousky. Všechny tyto věci jsou pro CENTRUM HÁJEK veledůležité a velmi jim pomohou.

Naše cíle na rok 2022, ostatně jako i každý rok, nejsou opět rozhodně malé. Nedáváme si tentokráte konkrétní cíl, ale vždy se budeme snažit, aby vybraná částka byla taková, která splní naše očekávání a pomůže kde je to nejpotřebnější.

Sledujte naše stránky, kde se postupně dozvíte bližší informace. BEZ VÁS TO TOTIŽ NIKDY NEPŮJDE! My to víme a nesmírně si toho vážíme.

CHARITATIVNÍ PROJEKT ROKU 2021

V letošním roce máme jeden hlavní projekt podpory. Dvacet jedna nejvěrnějších příznivců TEMPO MAKERS od ledna do listopadu nabíhává každý měsíc min. 100 km, aby na konci měl každý na svém kontě naběháno minimálně 1 000 kilometrů. Naši věrní partneři, za což jim moc děkujeme, tyto kilometry smění za koruny. Kolik toho nakonec bude, rozhodně aktivita všech, kteří se do projektu přihlásili. Věříme, že částka bude velká!

PLÁNY V ROCE 2022

Již nyní samozřejmě připravujeme plány naší pomoci na rok 2022. Zcela určitě vybereme jeden z našich závodů, který bude vyloženě „charitativní“ a celé vybrané startovné poputuje na pomoc CENTRU HÁJEK. Další plány máme, ale o těch vás budeme informovat na konci roku 2021 nebo hned na začátku toho následujícího.

DĚKUJEME VŠEM VĚRNÝM PŘÍZNIVCŮM TEMPO MAKERS ZA NEZIŠTNOU POMOC. DĚKUJEME TAKÉ NAŠIM PARTNERŮM, BEZ KTERÝCH BY SE VŠECHNY TYTO SKVĚLÉ AKCE NEMOHLY USKUTEČNIT.

PLÁNOVANÉ AKCE:

Sledujte naše stránky, kde se postupně dozvíte bližší informace. Bez Vás to nepůjde, přesto věříme, že se vše povede!