Charitativní projekt

Na jaře roku 2018 jsme se rozhodli, že naším „běháním“ podpoříme organizaci, která nabízí pomoc potřebným. Jednoznačná volba padla na CENTRUM HÁJEK z. ú.  jenž pomáhá handicapovaným dětem „postavit se na vlastní nohy“, a to doslova. To je nám běžcům velmi blízké, aniž bychom to nějak zlehčovali, právě naopak. Nápad jsme rychle přetavili ve skutečnost.

Během celého roku 2018 jsme zorganizovali 4 skvělé akce (charitativní tréninkběh okolo Kozlu a Hájkuběh za pomoci partnerů a charitativní závod na 2 míle). Podařilo se nám vybrat neuvěřitelných 55 500 korun! Za vybrané prostředky se pořídily cvičební pomůcky pro děti, polohovací židle, kočárek a mikulášské dárky.

I v letošním roce plánujeme zorganizovat minimálně 5 podobných akcí, ale vše ještě připravujeme, a konečné termíny a podobu akce včas upřesníme.

Naše cíle na rok 2019 nejsou rozhodně malé. Rádi bychom s Vaší pomocí „vyběhali“ minimálně 80 tisíc pro klienty Centra Hájek. Sledujte naše stránky, kde se postupně dozvíte bližší informace. Bez Vás to nepůjde, přesto věříme, že se vše povede!