Běžecká akademie TEMPO MAKERS

V rámci kompletní nabídky běžeckých služeb pořádáme několikrát do roka běžecké akademie TEMPO MAKERS pro začátečníky i středně pokročilé, pro silniční i trailové běhání. Naší snahou je nabídnout všem, kteří se chtějí zdokonalit v běžecké technice či posunout svoji výkonnost, kvalitní tréninkové lekce pod odborným vedením.

Běžecká akademie TEMPO MAKERS je určena pro všechny bez rozdílu pohlaví i věku. Díky širokému rozsahu běžeckého cvičení si každý u nás najde to, co mu nejlépe vyhovuje. Jednotlivé lekce jsou cíleně a tematicky zaměřeny hlavně na zdokonalování běžeckého stylu a vedeny zábavnou formou. Každá lekce nebo trénink má zcela odlišnou náplň, takže stereotyp u nás nečekejte, a vždy ho ukončíme zajímavou zábavnou běžeckou hrou.

Běžecké akademie probíhají v Plzni a v Praze a v případě zájmu i v jiných městech Plzeňského kraje. V současnosti probíhá podzimní běžecká akademie v Plzni a Praze o 10 lekcích a s bonusovou vložkou o trailovém běhání.

Předvánoční kurz běžecké akademie TEMPO MAKERS

Předvánoční období je plné stresu jak doma, tak i v práci. Odreagujte se s námi na předvánočním kurzu běžecké akademie TEMPO MAKERS. Listopad a prosinec je doba, kdy již závodní sezóna odezněla, a proto nabízíme možnost si skupinově zaběhat, procvičit dovednosti na běžeckých pomůckách a samozřejmě se běháním bavit. To vše, a ještě více, vás čeká na předvánočních kurzech v Plzni a Praze.

Budeme společně nejenom běhat, ale provádět cvičení na zlepšení běžeckého stylu a všech běžeckých dovedností. Nastartujte s námi přípravné období na běžeckou sezónu 2020.

Nudit se rozhodně nebudete, čeká vás velmi pestrá skladba tréninků a plno zábavy. Místo stresu v obchodních centrech za dárky, strávíte předvánoční čas ve společnosti příjemně naladěných běžců a běžkyň. Po skončení obdržíte všichni od TEMPO MAKERS vánoční dárek.

Termíny kurzu v Praze

Zahájení v úterý 12. 11., dále pak 19. 11., 26. 11., 3. 12., 10. 12. a 17. 12. 2019 vždy 18:00–19:15.

Termíny kurzu v Plzni

Zahájení ve čtvrtek 14. 11., dále pak 21. 11., 28. 11., 5. 12., 12. 12. a 19. 12. 2019 vždy 18:00–19:15.

Podrobnosti o kurzu

Kurz je určen pro všechny, kteří běhají již delší dobu, patří do kategorie „začátečníci“ a „středně pokročilí“, přesto však cítí, že by mohli ještě výkonnostně růst.

Délka lekce: 75 až 80 minut

Cena kurzu: 1 390 Kč (platba převodem)

Místo tréninku: Praha – park Ladronka, Plzeň –Štruncovy Sady (obě místa osvětlena)

Kapacita kurzu: 15 účastníků (kurz bude zahájen při minimálním počtu 8 účastníků v Plzni a 10 účastníků v Praze)

Uzávěrka přihlášek: 5. 11. 2019

Rozpis lekcí

  • 1. lekce: Volný běh s vloženými prvky – běžecká ABC, cvičení na koordinaci
  • 2. lekce: Tempový běh (fartlek), cvičení na dynamiku a výbušnost
  • 3. lekce: Cvičení s využití běžeckého žebříku a kloboučků
  • 4. lekce: Tempový běh na 8 km, vložené výběhy kopců 10 x 50 m
  • 5. lekce: Intervalový trénink s plněním různých běžeckých úkonů
  • 6. lekce: Volný běh na 8 km, závěrečný test výkonnosti

Dle dohody může dojít k přesunu lekcí.

V průběhu kurzu se řekneme, jak účelně zahájit přípravu na běžecký rok 2020.

Přihláška do kurzu

Zájemci o kurz pište na adresu info@tempomakers.cz, kde se dozvíte podrobnější informace, nebo volejte na tel. číslo 720 075 710, a to nejpozději do 5. listopadu 2019.

Vedoucí kurzu

Jiří Mašek – je běžeckým trenérem a nadšeným běžcem už více jak 15 let, jehož specialitou jsou silniční závody od 5 km po maraton. V současnosti je vedoucím týmu vodičů PACEMAKERS pro závody ze seriálu RUNCZECH, a TEMPO MAKERS vodící ostatní vybrané závody po ČR. Pořádá pravidelné tréninky v Plzni, několik běžců a běžkyň trénuje individuálně. V oblibě má i horské závody a běhy zvláště na Šumavě a v Krušných horách.

Kompletní nabídka běžeckých služeb

  • Skupinové běžecké akademie (8–15 účastníků) – 10 lekcí za 2.190 Kč/os., 6 lekcí za 1.390 Kč/os. – možno též pro firmy
  • Individuální tréninkové jednotky – od 400 Kč v závislosti na počtu jednotek, od 500 Kč pro dvojice   
  • Zhotovení tréninkových plánů na míru (krátkodobé i dlouhodobé) – od 500 Kč za 1 měsíc v závislosti na délce tréninkového plánu
  • Natáčení běžeckého stylu a jeho rozbor – dle dohody

Zkušenosti účastníků kurzu

Celý kurz byl opět skvělý, nevšední a plný nových poznatků – nejen toho, co jsi nám předat chtěl a předal, ale i poznatků na nás samotných. A ten včerejší trénink byl opravdu bonusový. Velký dík i tobě, za přístup, snahu a pochopení. A pokud budeš pořádat kurz koncem roku, jak si předběžně avizoval, tak se mnou počítej.
Petr Bláha, Neratovice
účastník pražského kurzu
Moc děkuji všem zúčastněným a Jirkovi. Byla to velká zábava. A něco na co se člověk těšil. Doufám, že se brzo potkáme. Je škoda rozpouštět partu. Děkuji za ještě lepší užívání si běhu.
Katka Štolková, Plzeň
účastnice plzeňského kurzu