Běžecká akademie TEMPO MAKERS

V rámci kompletní nabídky běžeckých služeb pořádáme několikrát do roka běžecké akademie TEMPO MAKERS pro začátečníky i středně pokročilé, pro silniční i trailové běhání. Naší snahou je nabídnout všem, kteří se chtějí zdokonalit v běžecké technice či posunout svoji výkonnost, kvalitní tréninkové lekce pod odborným vedením.

Běžecká akademie TEMPO MAKERS je určena pro všechny bez rozdílu pohlaví i věku. Díky širokému rozsahu běžeckého cvičení si každý u nás najde to, co mu nejlépe vyhovuje. Jednotlivé lekce jsou cíleně a tematicky zaměřeny hlavně na zdokonalování běžeckého stylu a vedeny zábavnou formou. Každá lekce nebo trénink má zcela odlišnou náplň, takže stereotyp u nás nečekejte, a vždy ho ukončíme zajímavou zábavnou běžeckou hrou.

Běžecké akademie probíhají v Plzni, Praze a Klatovech a v případě zájmu i v jiných městech Plzeňského kraje.

Běžecké akademie TEMPO MAKERS jaro 2020

Vaše oblíbené běžecké akademie budou pokračovat v roce 2020. Po zahájení předvánoční běžecké akademie v Klatovech projevily zájem i Horažďovice a Domažlice. V následujícím roce připravujeme řadu novinek a vylepšení, které budou neustále zdokonalovat vaše běžecké dovednosti a nudit se rozhodně nebudete.

Plán běžeckých akademií TEMPO MAKERS na první polovinu roku 2020 (Plzeň, Praha nebo jiná města dle zájmu Klatovy, Horažďovice a Domažlice)

1, BĚŽECKÁ AKADEMIE s cílem – vylepši se osobák na SPORTISIMO půlmaratonu – termín 4.2. (6.2.) – 24.3. (26.3.) 2020 – 8 lekcí + 2 dlouhé běhy

Délka lekce: 75 až 80 minut (max. 90 minut)

Cena kurzu: 2 290 Kč (platba převodem)

Místo tréninku: Praha – park Ladronka, Plzeň – Štruncovy Sady (obě místa osvětlena)

Kapacita kurzu: 15 účastníků (kurz bude zahájen při minimálním počtu 10 účastníků)

Uzávěrka přihlášek: 24.ledna 2020

2, TRAILOVÁ AKADEMIE s cílem – připrav se na náročnou trailovou sezónu – termín 7.4. (9.4.) – 12.5. (14.5.) 2020 – 5 lekcí + 2 dlouhé trailové běhy

Délka lekce: 75 až 80 minut (max. 90 minut)

Cena kurzu: 1 490 Kč (platba převodem)

Místo tréninku: Praha – Šárka, Plzeň – Chlum, Bolevec, Krkavec, pak v Potočné a Lobezský park, ostatní města dle dohody

Kapacita kurzu: 15 účastníků (kurz bude zahájen při minimálním počtu 10 účastníků)

Uzávěrka přihlášek: 27.března 2020

V ceně obou kurzů je několik zajímavých bonusů:

– Startovné na jeden z TEMPO MAKERS RUN závodů zdarma
– Tréninkový plán po celou dobu konání kurzu
– Pitný režim po každé proběhnuté lekci
– Odborné poradenství po celou dobu kurzu

Celý kurz můžete věnovat například jako vánoční dárek pod stromeček. Při objednávce od nás obdržíte speciální vánoční voucher.

Jiří Mašek TEMPO MAKERS

Přihláška do kurzu

Zájemci o kurz pište na adresu info@tempomakers.cz, kde se dozvíte podrobnější informace, nebo volejte na tel. číslo 720 075 710.

Vedoucí kurzu

Jiří Mašek – je běžeckým trenérem a nadšeným běžcem už více jak 15 let, jehož specialitou jsou silniční závody od 5 km po maraton. V současnosti je vedoucím týmu vodičů PACEMAKERS pro závody ze seriálu RUNCZECH, a TEMPO MAKERS vodící ostatní vybrané závody po ČR. Pořádá pravidelné tréninky v Plzni, několik běžců a běžkyň trénuje individuálně. V oblibě má i horské závody a běhy zvláště na Šumavě a v Krušných horách.

Kompletní nabídka běžeckých služeb

  • Skupinové běžecké akademie (8–15 účastníků) – 10 lekcí za 2.190 Kč/os., 6 lekcí za 1.390 Kč/os. – možno též pro firmy
  • Individuální tréninkové jednotky – od 400 Kč v závislosti na počtu jednotek, od 500 Kč pro dvojice   
  • Zhotovení tréninkových plánů na míru (krátkodobé i dlouhodobé) – od 500 Kč za 1 měsíc v závislosti na délce tréninkového plánu
  • Natáčení běžeckého stylu a jeho rozbor – dle dohody

Zkušenosti účastníků kurzu

Celý kurz byl opět skvělý, nevšední a plný nových poznatků – nejen toho, co jsi nám předat chtěl a předal, ale i poznatků na nás samotných. A ten včerejší trénink byl opravdu bonusový. Velký dík i tobě, za přístup, snahu a pochopení. A pokud budeš pořádat kurz koncem roku, jak si předběžně avizoval, tak se mnou počítej.
Petr Bláha, Neratovice
účastník pražského kurzu
Moc děkuji všem zúčastněným a Jirkovi. Byla to velká zábava. A něco na co se člověk těšil. Doufám, že se brzo potkáme. Je škoda rozpouštět partu. Děkuji za ještě lepší užívání si běhu.
Katka Štolková, Plzeň
účastnice plzeňského kurzu