Výsledky

II.TEMPO MAKERS TRAIL LIFEFOOD CUP 1. srpna 2020 na 14 km

POŘADÍ CELKOVÉ POŘADÍ ČAS
1. Richard Janošík 59:20
2. Miloslav Viktora 59:31
3. Marek Dietl 1:02:11
4. Míra Nový 1:02:19
5. Jan Štěpánek 1:02:43
6. Pavel Hubáček 1:04:36
7. Miroslav Veselovský 1:05:34
8. Roman Číp 1:07:17
9. Josef Gruzovský 1:08:25
10. Martin Karkoš 1:08:48
11. Blanka Šindelářová 1:09:07
12. Helena Adamcová 1:10:02
13. Veronika Hálová 1:11:17
14. Boris Kimák 1:12:16
15. Martin Kejmar 1:13:41
16. Ladislav Pejchar 1:15:07
17. Denis Gazdík 1:15:14
18. Štěpánka Jandová 1:15:29
19. Ladislav Hofmajstr 1:16:17
20. Jitka Patrasová 1:16:35
21. Karel Prokopec 1:17:05
22. Josef Hrach 1:18:16
23. Václav Mensa 1:18:34
24. Ondřej Malinký 1:19:04
25. Miroslav Tichý 1:19:24
26. Irena Hrachová 1:19:56
27. Jiří Ruml 1:20:41
28. Vladimír Kesl 1:20:55
29. Lukáš Dolák 1:22:13
30. Stanislav Poddaný 1:22:13
31. Jana Žáčková 1:23:32
32. Olga Tučáková 1:27:31
33. Renata Převrátilová 1:31:17
34. Katka Štolková 1:31:17
35. David Červenka 1:31:52
36. Josef Mlejnek 1:34:30

POŘADÍ KATEGORIE MUŽI do 40 let ČAS
1. Richard Janošík 59:20
2. Miloslav Viktora 59:31
3. Marek Dietl 1:02:11
4. Jan Štěpánek 1:02:43
5. Pavel Hubáček 1:04:36
6. Miroslav Veselovský 1:05:34
7. Josef Gruzovský 1:08:25
8. Martin Karkoš 1:08:48
9. Boris Kimák 1:12:16
10. Denis Gazdík 1:15:14
11. Ondřej Malinký 1:19:04
12. Vladimír Kesl 1:20:55
13. Lukáš Dolák 1:22:13
14. Stanislav Poddaný 1:22:13
15. David Červenka 1:31:52

POŘADÍKATEGORIE MUŽI nad 40 letČAS
1.Míra Nový1:02:19
2.Roman Číp1:07:17
3.Martin Kejmar1:13:41
4.Ladislav Pejchar1:15:07
5.Ladislav Hofmajstr1:16:17
6.Karel Prokopec1:17:05
7.Josef Hrach1:18:16
8.Václav Mensa1:18:34
9.Miroslav Tichý1:19:24
10.Jiří Ruml1:20:41
11.Josef Mlejnek1:34:30

POŘADÍKATEGORIE ŽENY do 40 letČAS
1.Veronika Hálová1:11:17
2.Štěpánka Jandová1:15:29

POŘADÍKATEGORIE ŽENY nad 40 letČAS
1.Blanka Šindelářová1:09:07
2.Helena Adamcová1:10:02
3.Jitka Patrasová1:16:35
4.Irena Hrachová1:19:56
5.Jana Žáčková1:23:32
6.Olga Tučáková1:27:31
7.Renata Převrátilová1:31:17
8.Katka Štolková1:31:17

POŘADÍDĚTI do 15 letČAS
1.Marek Patras3:06
2.Daniel Matuška3:48
3.Barbora Křížková3:51
4.Marie Tichá4:03
5.Eliška Janošíková4:32
6.Miroslav Tichý4:56
7.Kryštof Křížek5:59

TEMPO MAKERS RUN 28. července 2020

Závod na 10 km

 

10 KMCELKOVÉ POŘADÍčas
1.Ondřej Jadlovský37:19
2.Marek Dietl38:36
3.Richard Janošík39:02
4.Slávek Švejdar39:30
5.Michal Dražan39:55
6.Jan Václavík41:20
7.Milan Červenka41:35
8.Petr Veselý41:52
9.Josef Fikrle42:15
10.Patrik Freit43:03
11.Josef Gruzovský44:05
12.Blanka Šindelářová44:39
13.Richard Hrubý44:55
14.Kateřina Sedláčková45:29
15.Robert Pour46:03
16.Jan Les46:21
17.Jitka Patrasová48:32
18.Johana Přikrylová48:55
19.Jana Žáčková49:56
20.Pavel Les50:37
21.Kateřina Jandová50:54
22.Olga Tučáková51:42
23.Denis Gazdík54:16
24.Katka Štolková58:02
25.Jaroslav BrožkaDNS

 

10 KMMUŽI do 40 letčas
1.Ondřej Jadlovský37:19
2.Marek Dietl38:36
3.Richard Janošík39:02
4.Michal Dražan39:55
5.Jan Václavík41:20
6.Milan Červenka41:35
7.Josef Fikrle42:15
8.Patrik Freit43:03
9.Josef Gruzovský44:05
10.Richard Hrubý44:55
11.Robert Pour46:03
12.Jan Les46:21
13.Pavel Les50:37
14.Denis Gazdík54:16

 

10 KMMUŽI nad 40 letčas
1.Slávek Švejdar39:30
2.Petr Veselý41:52

10 KM ŽENY do 40 let čas
1. Kateřina Sedláčková 45:29
2. Johana Přikrylová 48:55
3. Kateřina Jandová 50:54

 

10 KMŽENY nad 40 letčas
1.Blanka Šindelářová44:39
2.Jitka Patrasová48:32
3.Jana Žáčková49:56
4.Olga Tučáková51:42
5.Katka Štolková58:02

 

1 míleDO 15 letčas
1.Nela Marková6:54

Závod na 5 km

 

5 KMCELKOVÉ POŘADÍčas
1.Petr Kučera17:31
2.Miloslav Viktora18:05
3.Tomáš Friedl18:15
4.Václav Dubský18:38
5.Tomáš Plojhar18:58
6.Teodora Chvalová19:16
7.Karolína Křenková19:54
8.Martin Prokopec20:25
9.Klára Lokajíčková21:03
10.Boris Kimak21:05
11.Pavel Hrabě21:22
12.Radek Sedláček21:27
13.Marek Ellschlager21:43
14.Honza Čermák21:48
15.Pavel Kratochvíl st.21:49
16.Zuzana Marková23:12
17.Štefan Kanda23:25
18.Martin Kunzmann24:29
19.Anna Nosilová24:59
20.Tom Karhan25:02
21.Václav Škola25:04
22.Renáta Převrátilová25:16
23.Lenka Čadová25:49
24.Zdeňka Kamišová26:30
25.Vladimír Horka26:55
26.Katka Líblová27:51
27.Radka Špetová27:59
28.Jana PrantlováDNS

 

5 KMMUŽI do 40 letčas
1.Petr Kučera17:31
2.Miloslav Viktora18:05
3.Václav Dubský18:38
4.Tomáš Plojhar18:58
5.Martin Prokopec20:25
6.Boris Kimak21:05
7.Pavel Hrabě21:22
8.Marek Ellschlager21:43
9.Honza Čermák21:48
10.Štefan Kanda23:25
11.Martin Kunzmann24:29
12.Tom Karhan24:29
13.Vladimír Horka26:55

 

5 KMMUŽI nad 40 letčas
1.Tomáš Friedl18:15
2.Radek Sedláček21:27
3.Pavel Kratochvíl st.21:49
4.Václav Škola25:04

 

5 KMŽENY do 40 letčas
1.Teodora Chvalová19:16
2.Karolína Křenková19:54
3.Klára Lokajíčková21:03
4.Anna Nosilová24:59

 

5 KMŽENY nad 40 letčas
1.Zuzana Marková23:12
2.Renata Převrátilová25:16
3.Lenka Čadová25:49
4.Zdeňka Kamišová26:30
5.Katka Líblová27:51
6.Radka Špetová27:59

1 MÍLEDO 10 KLUCIčas
1.Pavel Kratochvíl ml.7:47
2.Filip Aubrecht10:22
3.Kryštof Křížek14:37
1 MÍLEDO 10 let HOLKYčas
1.Viktorie Špetová6:43
2.Patricie Špetová7:22
3.Eliška Janošíková13:26
4.Barbora Křížková14:44
5.Anička Průchová16:44
6.Tereza Fišerová16:53

TEMPO MAKERS RUN 14. července 2020

Závod na 10 km

 

10 KMCELKOVÉ POŘADÍčas
1.Lukáš Vohradský40:40
2.Patrik Freit40:55
3.Josef Fikrle41:57
4.Blanka Šindelářová43:23
5.Josef Gruzovský43:51
6.Richard Hrubý45:39
7.Bohumil Bílý46:21
8.Zdeněk Fikrle46:42
9.Ladislav Pejchar47:04
10.Johana Přikrylová47:47
11.Denis Gazdík48:00
12.Tomáš Rydrych48:02
13.Michal Bureš48:05
14.Jitka Patrasová48:46
15.Jiří Švarc49:32
16.Ondřej Bureš49:41
17.Olga Tučáková50:23
18.Lucie Kratochvílová53:52

 

10 KMMUŽI do 40 letčas
1.Lukáš Vohradský40:40
2.Patrik Freit40:55
3.Josef Fikrle41:57
4.Josef Gruzovský43.51
5.Richard Hrubý45:39
6.Bohumil Bílý46:21
7.Denis Gazdík48:00
8.Tomáš Rydrych48:02
9.Ondřej Bureš49:41

 

10 KMMUŽI nad 40 letčas
1.Zdeněk Fikrle46:42
2.Ladislav Pejchar47:04
3.Michal Bureš48:05
4.Jiří Švarc49:32

 

10 KMŽENY do 40 letčas
1.Johana Přikrylová47:47
2.Lucie Kratochvílová53:52

 

10 KMŽENY nad 40 letčas
1.Blanka Šindelářová43:23
2.Jitka Patrasová48:46
3.Olga Tučáková50:23

 

 DO 15 let HOLKYčas
1.Anna Říhová7:23
2.Amálka Burešová7:30
3.Adriana Zemková9:05

Závod na 5 km

5 KMCELKOVÉ POŘADÍčas
1.Taras Tymkiv18:14
2.Marek Dietl18:21
3.Tomáš Friedl18:30
4.Martin Sokol18:44
5.Tomáš Dolejš18:51
6.Teodora Chvalová19:08
7.Josef Bubeníček19:10
8.Filip Gren19:21
9.Martin Prokopec19:49
10.Marek Ellschlager20:27
11.Jan Les20:59
12.Petr Zítka21:13
13.Pavel Trefanec21:46
14.Pavel Les22:17
15.Martin Korbel22:47
16.Tadeáš Roučka22:51
17.Luboš Marek22:53
18.Alena Vintrová23:30
19.Štefan Kanda23:38
20.David Lábr23:40
21.Míša Kubíková24:07
22.Efi Divišová25:00
23.Jaroslav Cajthaml25:02
24.Lenka Čadová25:13
25.Renata Převrátilová25:36
26.Zdeňka Kamišová25:54
27.Barbora Bucháčková26:43
28.Hana Palečková26:48
29.Radka Špetová27:32
30.Katka Štolková28:16
31.Jana Bílá28:53
32.Jana Bucháčková31:46
33.Michal Špeta32:48
34.Miroslav Weber32:51

5 KMMUŽI do 40 letčas
1.Taras Tymkiv18:14
2.Marek Dietl18:21
3.Tomáš Dolejš18:51
4.Josef Bubeníček19:10
5.Filip Gren19:21
6.Martin Prokopec19:49
7.Marek Ellschlager20:27
8.Jan Les20:59
9.Pavel Les22:17
10.Tadeáš Roučka22:51
11.Luboš Marek22:53
12.Štefan Kanda23:38
13.David Lábr23:40

5 KMMUŽI nad 40 letčas
1.Tomáš Friedl18:30
2.Martin Sokol18:44
3.Petr Zítka21:13
4.Pavel Trefanec21:46
5.Martin Korbel22:47
6.Jaroslav Cajthaml25:02
7.Michal Špeta32:48
8.Miroslav Weber32:51

5 KMŽENY do 40 letčas
1.Teodora Chvalová19:08
2.Alena Vintrová23:30
3.Efi Divišová25:00
4.Barbora Bucháčková26:43
5.Hana Palečková26:48
6.Jana Bílá28:53

5 KM ŽENY nad 40 let čas
1. Míša Kubíková 24:07
2. Lenka Čadová 25:13
3. Renata Převrátilová 25:36
4. Zdeňka Kamišová 25:54
5. Radka Špetová 27:32
6. Katka Štolková 28:16
7. Jana Bucháčková 31:46

1 MÍLEDO 10 a 15 let KLUCIčas
1.Marek Patras6:43
2.Jan Marek9:29
3.Filip Aubrecht11:46
4.
5.
6.
7.
1 MÍLEDO 10 let HOLKYčas
1.Viktorie Špetová6:37
2.Patricie Špetová6:47
3.Ema Kováříková7:28
4.Andrea Kybicová9:46
5.Anna Průchová17:35

I.TEMPO MAKERS TRAIL LIFEFOOD CUP 4. července 2020 na 14 km

POŘADÍCELKOVÉ POŘADÍČAS
1.Lukáš Vohradský1:01:23
2.Míra Nový1:01:40
3.Petr Veselý1:06:30
4.Václav Duffek1:09:32
5.Josef Gruzovský1:10:45
6.Kamil Štěpánek1:11:42
7.Jiří Panuška1:11:51
8.Petr Hrabák1:12:36
9.Helena Adamcová1:12:50
10.Robert Pour1:12:56
11.Matěj Maštalíř1:13:03
12.Jiří Kučera1:14:17
13.Štěpánka Jandová1:15:20
14.Jitka Patrasová1:18:18
15.Pavel Trefanec1:18:22
16.Denis Gazdík1:18:49
17.Standa Podaný1:19:36
18.Václav Mensa1:19:50
19.Jan Rovenský1:20:03
20.Ladislav Pejchar1:20:12
21.Jana Žáčková1:20:17
22.Karel Prokopec1:20:58
23.Gabriela Janásová1:21:15
24.Vladimír Kesl1:21:49
25.Miro Majerčík1:22:12
26.Milan Černý1:22.22
27.Petr Bláha1:23:22
28.Markéta Šantínová1:26:04
29.Romana Šonková1:26:38
30.Olga Tučáková1:26:39
31.Andrea Bošková1:26:40
32.Marek Dietl1:29:13
33.Pavel Hubáček1:29:13
34.Lucie Kratochvílová1:31:31
35.Roma Číp1:31:38
36.Kateřina Toupalová1:31:32
37.Katka Štolková1:32:44
38.Jiří Ruml1:33:14
39.Helena Svobodová1:33:20
40.Renata Převrátilová1:34:28
41.Jaroslav Cajthaml1:34:28
42.Miloslav ViktoraDNS
43.Ivana MachováDNS

POŘADÍKATEGORIE MUŽI do 40 letČAS
1.Lukáš Vohradský1:01:23
2.Václav Duffek1:09:32
3.Josef Gruzovský1:10:45
4.Kamil Štěpánek1:11:42
5.Jiří Panuška1:11:51
6.Petr Hrabák1:12:36
7.Robert Pour1:12:56
8.Matěj Maštalíř1:13:03
9.Denis Gazdík1:18:49
10.Standa Podaný1:18:36
11.Marek Dietl1:29:13
12.Pavel Hubáček1:29:13
13.Miloslav ViktoraDNS

POŘADÍKATEGORIE MUŽI nad 40 letČAS
1.Míra Nový1:01:40
2.Petr Veselý1:06:30
3.Jiří Kučera1:14:17
4.Pavel Trefanec1:18:22
5.Václav Mensa1:19:50
6.Jan Rovenský1:20:03
7.Ladislav Pejchar1:20:12
8.Karel Prokopec1:20:58
9.Vladimír Kesl1:21:49
10.Milan Černý1:22:22
11.Petr Bláha1:23:22
12.Roman Číp1:32:38
13.Jiří Ruml1:33:14
14.Jaroslav Cajthaml1:34:28

POŘADÍKATEGORIE ŽENY do 40 letČAS
1.Štěpánka Jandová1:15:20
2.Lucie Kratochvílová1:31:31
3.Kateřina Toupalová1:32:38

POŘADÍKATEGORIE ŽENY nad 40 letČAS
1.Helena Adamcová1:12:50
2.Jitka Patrasová1:18:18
3.Jana Žáčková1:2:17
4.Gabriela Janásová1:21:15
5.Markéta Šantínová1:26:04
6.Romana Šonková1:26:38
7.Olga Tučáková1:26:39
8.Andrea Bošková1:26:40
9.Katka Štolková1:32:44
10.Helena Svoboda1:33:20
11.Renata Převrátilová1:34:28
12.Ivana MachováDNS

POŘADÍDěti do 15 letČAS
1.Ondřej Bláha5:10
2.Kryštof Kremsa6:47
3.Eliška Bláhová7:15
4.Markéta Hurychová7:23
5.Gábina Hurychová7:27
6.Barbora Křížková8:41
7.Péťa Podaná9:20
8.Kryštof Křížek9:30
9.Ema Kohoutová11:38

TEMPO MAKERS RUN 30. června 2020

Závod na 10 km

 

10 KMCELKOVÉ POŘADÍčas
1.Tomáš Eisner34:58
2.Lukáš Vohradský38:19
3.Josef Fikrle41:31
4.Vojtěch Kaše42:37
5.Pavel Čvančara42:55
6.Bohumil Bílý45:40
7.Štěpánka Jandová46:06
8.Ladislav Pejchar46:16
9.Miroslava Valachovičová46:46
10.Denis Gazdík47:41
11.Johana Přikrylová47:47
12.Michal Bureš48:02
13.Robert Pour48:35
14.Josef Gruzovský48:51
15.Jana Žáčková49:14
16.Ondřej Bureš49:30
17.Andrea Bošková52:00
18.Lucie Kratochvílová53:03

 

10 KMMUŽI do 40 letčas
1.Tomáš Eisner34:58
2.Lukáš Vohradský38:19
3.Josef Fikrle41:31
4.Vojtěch Kaše42:37
5.Bohumil Bílý45:40
6.Denis Gazdík47:41
7.Robert Pour48:35
8.Josef Gruzovský48:51
9.Ondřej Bureš49:30

 

10 KMMUŽI nad 40 letčas
1.Pavel Čvančara42:55
2.Ladislav Pejchar46:16
3.Michal Bureš48:02

 

10 KMŽENY do 40 letčas
1.Štěpánka Jandová46:06
2.Miroslava Valachovičová46:46
3.Johana Přikrylová47:47
4.Lucie Kratochvílová53:03

 

10 KMŽENY nad 40 letčas
1.Jana Žáčková49:14
2.Andrea Bošková52:00

 

 DO 15 let celkemčas
1.Oliver Bureš7:00
2.Veronika Vodrážková7:59
3.Karolína Bílá10:08

Závod na 5 km

5 KMCELKOVÉ POŘADÍčas
1.Tomáš Hlinovský18:04
2.Marek Dietl18:11
3.Richard Janošík18:30
4.Zdeněk Kanta18:35
5.Teodora Chvalová18:47
6.Martin Sokol19:07
7.Patrik Freit19:14
8.Jan Les21:00
9.Martin Korbel21:13
10.Petr Zítka21:20
11.Pavel Trefanec21:37
12.Jan Behenský21:48
13.Vítězslav Dvořák22:00
14.Pavel Les22:19
15.Milan Černý22:24
16.Pavel Kratochvíl st.22:26
17.Rudolf Podskalský22:29
18.Anna Nosilová22:30
19.Petr Königsmark22:30
20.Alena Vintrová22:38
21.Luboš Marek22:44
22.Zdeněk Fikrle22:56
23.Markéta Šantínová23:04
24.Olga Tučáková23.39
25.Štefan Kanda24:24
26.Lucie Matoušková24:31
27.Eva Königsmarková25:14
28.Jana Hocká25:15
29.Lenka Čadová25:16
30.Dominik Čada25:19
31.Václav Škola25:22
32.Renata Převrátilová25:25
33.David Kopeček25:25
34.Zdeňka Kamišová25:29
35.Kateřina Vodrážková25:30
36.Denisa Maňhalová26:46
37.Radka Špetová27:49
38.Tereza Žatkovičová29:18
39.Aneta Tichá30:16
40.Eliška Straková30:18
41.Iveta Rollová31:22
42.Michal Špeta32:20
43.Petr Volín32:40
44.Lucie Volínová32:45
45.Miroslav Weber32:50
46.Lucie Janoušková37:10

 

5 KMMUŽI do 40 letčas
1.Tomáš Hlinovský18:04
2.Marek Dietl18:11
3.Richard Janošík18:30
4.Zdeněk Kanta18:35
5.Patrik Freit19:14
6.Jan Les21:00
7.Jan Behenský21:48
8.Vítězslav Dvořák22:00
9.Pavel Les22:19
10.Rudolf Podskalský22:29
11.Petr Königsmark22:30
12.Luboš Marek22:44
13.Štefan Kanda24:24
14.Dominik Čada25:22
15.Petr Volín32:40

5 KMMUŽI nad 40 letčas
1.Martin Sokol19:07
2.Martin Korbel21:13
3.Petr Zítka21:20
4.Pavel Trefanec21:37
5.Milan Černý22:24
6.Pavel Kratochvíl st.22:26
7.Zdeněk Fikrle22:56
8.Václav Škola25:22
9.David Kopeček25:25
10.Michal Špeta32:20
11.Miroslav Weber32:50

 

5 KMŽENY do 40 letčas
1.Teodora Chvalová18:47
2.Anna Nosilová22:30
3.Alena Vintrová22:38
4.Lucie Matoušková24:31
5.Eva Königsmarková25:14
6.Kateřina Vodrážková25:30
7.Denisa Maňhalová26:46
8.Tereza Žatkovičová29:18
9.Aneta Tichá30:16
10.Eliška Straková30:18
11.Iveta Rollová31:22
12.Lucie Janoušková37:10

 

5 KMŽENY nad 40 letčas
1.Markéta Šantínová23:04
2.Olga Tučáková23:39
3.Jana Hocká25:16
4.Lenka Čadová25:16
5.Renata Převrátilová25:25
6.Zdeňka Kamišová25:29
7.Radka Špetová27:49

 

1 MÍLEDO 10 let KLUCIčas
1.Lukáš Bílý7:32
2.Pavel Kratochvíl ml.7:37
3.Jáchym Beneš7:41
4.Jan Vodrážka8:06
5.Kryštof Kremsa8:39
6.Filip Aubrecht10:53
7.Kryštof Křížek16:10
   
   
1 MÍLEDO 10 let HOLKYčas
1.Viktorie Špetová6:50
2.Patricie Špetová7:10
3.Ema Kováříková7:50
4.Barbora Křížková10:43
5.Anna Průchová18:06

TEMPO MAKERS RUN 16. června 2020

Závod na 10 km

10 KM CELKOVÉ POŘADÍ čas
1. Ondřej Jadlovský 36:45
2. Lukáš Vohradský 37:42
3. Miloslav Viktora 38:12
4. Richard Janošík 40:25
5. Petr Veselý 40:56
6. Ctibor Kačer 41:53
7. Pavel Čvančara 43:02
8. Bohumil Bílý 43:29
9. Blanka Šindelářová 43:47
10. Josef Gruzovský 44:09
11. Štěpánka Jandová 45:42
12. Pavel Kratochvíl st. 45:55
13. Aleš Pražák 46:26
14. Milan Černý 47:40
15. Jitka Patrasová 48:08
16. Michal Bureš 48:16
17. Filip Holý 48:34
18. Jana Žáčková 48:48
19. Lenka Kačerová 48:49
20. Johana Přikrylová 49:29
21. Olga Tučáková 50:12
22. Andrea Bošková 51:54
23. Helena Svobodová 55:15
24. Katka Štolková 57:18
25. Pavel Hubáček DNF

10 KM MUŽI do 40 let čas
1. Ondřej Jadlovský 36:45
2. Lukáš Vohradský 37:42
3. Miloslav Viktora 38:12
4. Richard Janošík 40:25
5. Ctibor Kačer 41:53
6. Bohumil Bílý 43:29
7. Josef Gruzovský 44:09
8. Filip Holý 48:34

10 KMMUŽI nad 40 letčas
1.Petr Veselý40:56
2.Pavel Čvančara43:02
3.Pavel Kratochvíl45:55
4.Aleš Pražák46:20
5.Milan Černý47:40
6.Michal Bureš48:16

10 KMŽENY do 40 letčas
1.Štěpánka Jandová45:42
2.Lenka Kačerová48:49
3.Johana Přikrylová46:29

10 KMŽENY nad 40 letčas
1.Blanka Šindelářová43:47
2.Jitka Patrasová48:08
3.Jana Žáčková48:48
4.Olga Tučáková50:12
5.Andrea Bošková51:54
6.Helena Svobodová55:15
7.Katka Štolková57:18

DO 15 let celkemčas
1.Oliver Bureš7:00
2.Leontýna Kratochvílová8:20
3.Karolína Bílá9:04
4.Martin Cejpek10:26

Závod na 5 km

 

5 KMCELKOVÉ POŘADÍčas
1.Tomáš Hlinovský17:32
2.Jakub Karlach17:36
3.Taras Tymkiv17:38
4.Marek Dietl18:10
5.Teodora Chvalová19:11
6.Patrik Feit19:29
7.Jana Dubcová20:22
8.Jakub Křesina20:21
9.Boris Kimak20:32
10.Helena Adamcová20:45
11.Filip Bezstarosta21:30
12.Jan Behenský21:37
13.Jan Les21:50
14.Pavel Trefanec21:58
15.Tomáš Hloh22:02
16.Vítězslav Dvořák22:04
17.Václav Červený22:06
18.Petr Zítka22:12
19.Jaroslav Pitter22:19
20.Pavel Les22:40
21.Anna Nosilová22:43
22.Alena Vintrová22:45
23.Míša Kubíková23:47
24.David Lábr23:58
25.Václav Škola24:14
26.Lenka Čadová24:44
27.Štefan Kanda24:58
28.Zdeňka Pěčková25:03
29.Adéla Pavlíková25:10
30.Kateřina Vodrášková25:32
31.Renata Převrátilová26:26
32.Petr Kremsa26:26
33.David Kopeček26:30
34.Zuzana Kozová26:42
35.Radka Špetová26:51
36.Hana Palečková27:35
37.Alena Levá Němcová27:55
38.Michaela Černovská28:00
39.Veronika Rybáková28:03
40.Michaela Dytrychová28:09
41.Radka Vysloužilová28:09
42.Vladimíra Habib29:22
43.Kateřina Růžičková Kocanová32:42
44.Markéta Jurásková32:42
45.Miroslav Weber33:08

 

5 KMMUŽI do 40 letčas
1.Tomáš Hlinovský17:32
2.Jakub Karlach17:36
3.Taras Tymkiv17:38
4.Marek Dietl18:10
5.Patrik Freit19:29
6.Jakub Křesina20:21
7.Boris Kimák20:32
8.Jan Behenský21:37
9.Jan Les21:50
10.Tomáš Hloh22:02
11.Vítězslav Dvořák22:04
12.Pavel Les22:40
13.David Lábr23:58
14.Štefan Kanda24:58

5 KM MUŽI nad 40 let čas
1. Pavel Trefanec 21:58
2. Václav Červený 22:06
3. Petr Zítka 22:12
4. Jaroslav Pitter 22:19
5. Václav Škola 24:14
6. Petr Kremsa 26:26
7. David Kopeček 26:30
8. Miroslav Weber 33:08

 

5 KMŽENY do 40 letčas
1.Teodora Chvalová19:11
2.Jan Dubcová20:22
3.Anna Nosilová22:43
4.Alena Vintrová22:45
5.Adéla Pavlíková25:10
6.Kateřina Vodrážková25:32
7.Zuzana Kozová26:42
8.Hana Palečková27:35
9.Michaela Černovská28:00
10.Veronika Rybáková28:03
11.Michaela Dytrychová28:09
12.Radka Vysloužilová28:09
13.Kateřina Růžičková Kocanová29:42

 

5 KMŽENY nad 40 letčas
1.Helena Adamcová20:45
2.Míša Kubíková23:47
3.Lenka Čadová24:44
4.Zdeňka Pěčková25:03
5.Renata Převrátilová26:26
6.Radka Špetová26:51
7.Alena Levá Němcová27:55
8.Vladimíra Habib32:42
9.Markéta Jurásková32:42

 

1 MÍLEDO 10 let KLUCIčas
1.Lukáš Bílý7:14
2.Pavel Kratochvíl ml.7:15
3.Jáchym Beneš7:28
4.Jan Vodrážka7:42
5.Kryštof Kremsa8:08
6.Filip Aubrecht9:55
7.Jan Cejpek10:18
8.Kryštof Křížek14:44
   
1 MÍLEDO 10 let HOLKYčas
1.Viktorie Špetová6:50
2.Patrície Špetová7:00
3.Ema Kováříková7:15
4.Tereza Grambalová8:31
5.Eliška Čákorová11:42
6.Kristýna Čákorová11:58
7.Barbora Křížková12:10
8.Tina Dvořáčková13:18
9.Anička Průchová22:00

TEMPO MAKERS RUN 26. května 2020

Závod na 10 km

 

10 KMCELKOVÉ POŘADÍčas
1.Ondřej Jadlovský36:12
2.Pavel Hubáček37:29
3.Lukáš Vohradský37:57
4.Richard Janošík38:06
5.Miroslav Viktora38:16
6.Vojtěch Naar39:48
7.Ctibor Kačer40:42
8.Pavel Čvančara41:01
9.Josef Fikrle41:10
10.Blanka Šindelářová41:51
11.Bohumil Bílý43:23
12.Jiří Kučera44:23
13.Zdeněk Fikrle ml.44:31
14.Matěj Kodl44:33
15.Josef Fikrle44:37
16.Josef Gruzovský44:47
17.Štěpánka Jandová44:56
18.Anna Nosilová45:31
19.Zdeněk Fikrle st.45:51
20.Olga Tučáková46:55
21.Natálie Bartošová47:07
22.Vítězslav Dvořák47:50
23.Luboš Marek48:07
24.Jana Žáčková48:24
25.Denisa Prokopová49:22
26.David Lábr50:44
27.Filip Holý51:00
28.Andrea Bošková51:07
29.Helena Svobodová52:10
30.Eva Königsmarková52:20
31.Petr Königsmark52:20
32.Ondřej Bureš53:32
33.Katka Štolková54:13
34.Renata Převrátilová56:03
35.Hana Procházková57:33
36.Jaroslav Brožka59:55

 

10 KMMUŽI do 40 letčas
1.Ondřej Jadlovský36:12
2.Pavel Hubáček37:29
3.Lukáš Vohradský37:57
4.Richard Janošík38:06
5.Miroslav Viktora38:16
6.Vojta Naar39:48
7.Ctibor Kačer40:42
8.Josef Fikrle41:10
9.Bohumil Bílý43:23
10.Zdeněk Fikrle ml.44:31
11.Matěj Kodl44:33
12.Josef Fikrle44:37
13.Josef Gruzovský44:47
14.Vítězslav Dvořák47:50
15.Luboš Marek48:07
16.David Lábr50:44
17.Filip Holý51:00
18.Petr Königsmark52:20
19.Ondřej Bureš53:32

 

10 KMMUŽI nad 40 letčas
1.Pavel Čvančara41:01
2.Jiří Kučera44:23
3.Zdeněk Fikrle45:51
4.Jaroslav Brožka59:55

 

10 KMŽENY do 40 letčas
1.Štěpánka Jandová44:56
2.Anna Nosilová45:31
3.Natálie Bartošová47:07
4.Denisa Prokopová49:22
5.Eva Königsmarková52:20
6.Hana Procházková57:33

 

10 KMŽENY nad 40 letčas
1.Blanka Šindelářová41:51
2.Olga Tučáková46:55