Klub TEMPO MAKERS

Běžecký Klub TEMPO MAKERS, který zahájil činnost 1. 9. 2019, mění od 1. ledna 2021 významně svá pravidla včetně koncepce tréninků.

Celý koncept Klubu TEMPO MAKERS byl po patnácti měsících své činnosti vyhodnocen, analyzován a na základě výsledků upraven tak, aby nejlépe a nejefektivněji vyhovoval naší základní myšlence sportování, respektive běhání, kterou celý náš projekt prosazuje.

Tréninky budou nově dvakrát v týdnu (úterý a středa) a rozděleny podle výkonnosti jednotlivých běžců, aby byla zvýšena kvalita a zároveň zachována možnost tréninku pro všechny výkonnostní skupiny. Rozhodli jsme se poskytnout prostor jednak těm, kteří se hodlají posunout výše ve své výkonnosti a pro ty, kteří se chtějí odreagovat od stresu a sportem si udržovat dobrou náladu a fyzickou kondici.

V rámci větší efektivity bude omezena i maximální kapacita účastníků jednotlivých tréninků (úterý – max. 12, středa – max. 16).

Díky všem zkvalitněním dochází i k navýšení členského příspěvku na 2 000 Kč (možno uhradit jen 1 000 Kč za půl roku).

Všichni členové Klubu, kterým končí platnost členství až v březnu 2021 (a později) a kteří budou mít zájem za nových podmínek pokračovat, uhradí členský poplatek až po tomto datu (budou k tomu vyzváni). Platnost členství pak bude nadále vždy jen do konce kalendářního roku.

Každý člen Klubu TEMPO MAKERS obdrží slevou kartu na nákup zboží ADIDAS a REBOOK v prodejnách LIONSPORT (pokud ji již nevlastní). Všechny další výhody budeme revidovat, aby jejich využití pro vás bylo co nejefektivnější.

Kdo a jak se může stát členem klubu?

Členem klubu se může stát každý, komu je více jak 18 let a chce se „AKTIVNĚ“ účastnit akcí pořádaných TEMPO MAKERS. Zaregistruje se přes přihlašovací formulář a uhradí roční poplatek ve výši 2 000 Kč (nebo 1 000 Kč pro půlroční členství). Následně obdrží kartu člena klubu TEMPO MAKERS, přes kterou bude moci využívat všech klubových výhod.

Výhody členství od 1. ledna 2021

  • 20% sleva na veškeré běžecké zboží v prodejně našeho partnera RUNLAND (https://www.runland.cz/) v Plzni (Přemyslova 17) po předložení klubové karty člena.
  • 15% sleva na oblečení od italské společnosti WildTee, vyrábějící skvělé outdoorové oblečení pro běžce s unikátním designem. Slevu můžete uplatnit v e-shopu na adrese https://www.runature.cz/. Pro slevový kód prosím pište na e-mailovou adresu info@tempomakers.cz.
  • Každotýdenní skupinová tréninková jednotka pro členy klubu (pro náročné nebo začátečníky).
  • Startovné ZDARMA na JEDEN vámi vybraný závod ze seriálů TEMPO MAKERS RUN 2021 podél řeky Úslavy.
  • Bezplatné poradenství v oblasti běhání.

Základní informace

Základní roční členství: 2 000 Kč

Zkrácené půlroční členství: 1 000 Kč

Úhrada: převodem na účet č. 2501341056/2010

Platnost: 1 rok (popř. ½ roku), maximálně však do 31. 12. 2021

Každý člen obdrží svoji klubovou kartu.