PŘEDSTAVUJEME HLAVNÍHO PARTNERA TRAILOVÉHO BĚŽECKÉHO SERIÁLU a ostatní partnery

Hlavním partnerem našeho prvního ročníku trailového běžeckého seriálu bude společnost LIFEFOOD CZ spol. s r.o. a podle toho jsme upravili i celkový název seriálu, který zní TEMPO MAKERS TRAIL LIFEFOOD CUP 2020.

Společnost LIFEFOOD CZ je ryze český výrobce raw bezlepkových produktů v té nejvyšší BIO kvalitě. Na jejich produkty se mohou těšit ti nejrychlejší běžci a běžkyně. Na každém trailovém závodě bude také připravena ochutnávka novinek, hlavně zdravé tyčinky nebo ovocné chipsy. Několik chutných produktů bude možné získat i při losování v pozávodní tombole.

Celý seriál bude mít další významné partnery. Jedním z nich je jediná běžecká prodejna v Plzni RUNLAND, nabízející zboží značek SALMING, INOV, ASICS, MIZUNO či COMPRESSPORT. Na každém závodě si budete moci půjčit boty k otestování přímo na závodě a následně si je zakoupit za výhodnou cenu přímo na prodejně.

Každý účastník závodu obdrží po závodě zdarma jedno pivko od minipivovaru KALIKOVAR, jako tomu bylo doposud na dvou trailech, které proběhly v loňském roce.

Těšit se můžete i na produkty italského výrobce běžeckého oblečení WILD TEE, jelikož e-shop RUNATURE.cz je dalším z našich významných partnerů.

Občerstvení bude zajištěno jako obvykle z domácích zdrojů. O pitný režim se postará FOREST bar, který zajišťoval občerstvení také v minulých závodech a hlavně při charitativních bězích.

Všichni se můžete stát součástí našeho nového trailového seriálu, stačí se jen zaregistrovat na https://tempomakers.cz/zavody a v klidu se připravit.

Těší se na Vás TEMPO MAKERS RUN TEAM