POSLEDNÍ DVA LETOŠNÍ TRAILY SE NEUSKUTEČNÍ !!!

Ve zdravém těle zdravý duch! Sport posiluje imunitu, zvyšuje fyzickou i psychickou odolnost, tak ho prostě zakažme!

Poslední letošní závod z našeho TEMPO MAKERS TRAIL LIFEFOOD CUP 2020, který se měl uskutečnit v sobotu 17.10.2020 na opravdu krásné trati u Blovic NEBUDE! Nebude ani náš nový BONUSOVÝ závod, který se měl konat ve středu 28.10.2020.

Jsme sice malý závod, ale úsilí na jeho uspořádání musíme vyvinout stejné, jako kdyby běželo 500 běžců. A co nás trápí nejvíce, je Vaše přízeň. Za tu jsme Vám chtěli poděkovat a nabídnout opravdu krásné tratě, bohužel to nepůjde.

Musíme být solidární, protože cítíme velkou odpovědnost, přesto nějak nemůžeme zkousnout způsob, jaký jsme k tomuto stavu došli. Nebudeme komentovat ani kritizovat počínání druhých, ale nějak v tom postrádáme logiku, zvláště proto, co stojí v úvodní větě. Tečka.

Závody už letos nebudeme nahrazovat, protože jednak ctíme skutečnost, že na takové závody je listopad či prosinec špatný termín. A také předpokládáme, že uvedená opatření nebudou mít trvání jen do 3.listopadu, ale déle a i kdyby byly jen uvedenou dobu, tak stejně bude plno jiných opatření a závod se stane naprosto neorganizovatelný a zároveň i neregulérní.

Neuvažujeme ani o virtuálním závodě, to není nás styl běhání. Věříme, že oba dva závody si zaběhneme na jaře příštího roku a vhodný termín najdeme.

Omlouvám se všem, kteří se na tento závod těšili. Uhrazené startovné v plné výši vrátíme v nejbližší době (nejpozději do týdne).

Děkujeme za pochopení.

TEMPO MAKERS RUN TEAM