V sobotu 21.11.2020 -TRADIČNÍ BĚH NA 2 MÍLE A SBÍRKA PRO CENTRUM HÁJEK

V listopadu se uskuteční již potřetí Charitativní běh pro Centrum Hájek na 2 míle. Vzpomínáte si, jak jsme v loňském roce sbírali pro děti plyšáky? Těch nakonec bylo šest pytlů a dětem jsme udělali velkou radost. Ještě jednou za to moc děkujeme!!!

A co budeme sbírat letos? Všichni víte jaké je situace, a proto po dohodě s vedením Centra Hájek jsme usoudili, že letos budeme vybírat něco moc užitečného, čeho je v Centru stálý nedostatek. Každý startující prosím ke startovnému (100 korun) dodá ještě 1-3 balení vlhčených ubrousků jakékoliv značky. Věříme, že tuto naši neobvyklou výzvu vyslyšíte a pomůžete dobré věci. Předem všem moc děkujeme!

Dětští klienti Centra Hájek Vám budou stejně vděčni, ne-li více, jako v loňském roce, kdy byly doslova zaplaveny obrovským množstvím plyšáků. Pro mnohé se tyto plyšové hračky staly nerozlučnými kamarády na spaní. Díky Vám se jim krásně a pohodlně usíná. 

Balení vlhčených ubrousků můžete již přinést i na náš bonusový závod V Pytli, který proběhne ve státní svátek 28.řijna v 10:30 hodin.

Děkujeme všem již nyní a těší se na Vás TEMPO MAKERS RUN TEAM a CENTRUM HÁJEK