PŘERUŠUJEME KLUBOVÉ TRÉNINKY TEMPO MAKERS do 3.11.2020

Vládní omezení se bohužel týkají i TEMPO MAKERS tréninků (středa) a speciálního atletického tréninku (úterý 20.10.). I když na to můžeme mít zcela odlišný názor, v zájmu odpovědnosti budeme tato omezení respektovat a plnit.

Středeční trénink členů Klubu TEMPO MAKERS se v termínech 14.10. a 21.10. neuskuteční. Věříme, že již ve středu 4.11. se opět sejdeme a potrénujeme. Trénink by měl proběhnout ve Štruncových sadech od 18 hodin.

Speciální atletický trénink v úterý 20.10. též nebude a další se uskuteční v úterý 3.11. od 17:30 hodin pravděpodobně ve Štruncových sadech. Naše oblíbené hřiště u 14.ZŠ bude již od 1.11. uzavřeno.

Sledujte náš FB a webové stránky, kde budeme vše aktualizovat.

Charitativní závod 21.11. by měl proběhnout a také společná akce s vodiči TEMPO MAKERS plánovaná na 14.listopadu (bližší informace zveřejníme).

Omezit sportovní aktivity je to nejjednodušší a podle některých je tato volnočasová aktivita navíc i zbytečná. Také názor. Už nyní na to doplácíme a není to jen stránka finanční, ale právě zdravotní. Covid nejvíce útočí na lidi, kteří mají nadváhu (sdělení odborníků). Tak proto je omezeno sportování????

Omlouvám se, ale některé věci se mi zdají nelogické, ale nedivím se, byl jsem totiž dva roky na vojně.

Vydržte a hlavně přeji všem zdraví!

Jirka a TEMPO MAKERS