PLÁNY TEMPO MAKERS RUN TEAMU NA ROK 2023 (postupné představení)

S blížícím se koncem roku je dobré představit i plány na ten rok příští. Nikdy nevíme, co nás čeká, zvláště v této složité době, přesto jsme optimisty a chceme pokračovat v nastoupené cestě dokud to jen jde. Jsme přesvědčeni, že vše zvládneme i s vaší pomocí.

TEMPO MAKERS RUN 2023

Hodnocení běžecké závodní sezóny jsme již provedli v jednom z předchozích článků. Takže přejdeme rovnou k plánům na příští rok. Opět uskutečníme sedm našich závodů. Čtyři tradičně u Baumaxu na 5 a 10 km a tři v lesním prostředí V Pytli s jednotnou trasou 7 km. Věříme, že stálí příznivci našich závodů najdou k nám opět cestu a navíc se přidá i spoustu nových. Tyto závody mají nejen tradici, ale i vysokou úroveň, co se týče výkonů. Na druhou stranu, zveme i ty „pomalejší“ běžce, kteří k nám patří a budeme jen rádi, když naše závody zkusí a stanou se pravidelnými účastníky. Zvyšovat startovné nebudeme. I pro rok 2023 bude činit 150 korun při online registraci a 200 korun na místě před závodem.

Novinkou na rok 2023 bude soutěž o nejlepšího účastníka a účastnici našich běhů s nejvyšším počtem účastí. Pravidla zveřejníme nejpozději v únoru na našem webu. Již nyní mohu prozradit, že na tyto dva běžce (mohou vzejít z losování pokud kritéria splní více běžců) čeká krásná cena v podobě pobytu v jednom našem lázeňském městě pro dvě osoby. Které to bude, zatím neprozradíme. Takže motivace zúčastnit se našich závodů bude velká. Do soutěže zařadíme i účast na bězích T-Mobile OB a Sokolského běhu Republiky 2023, který budeme organizovat. Hlavní podmínkou bude účast na osmi závodech z devíti.

TEMPO MAKERS RUN TEAM