CHARITATIVNÍ PROJEKTY TEMPO MAKERS 2023

V letošním roce jsme rozšířili naši podporu a pomoc pro muže v rámci projektu MOVEMBER a byla to povedená akce. V příštím roce chceme udělat ještě jeden běh a podpořit na oplátku ženy. Běh by se měl uskutečnit na jaře, ale zatím nemáme vhodný termín, přesto jsme přesvědčeni, že nějaký najdeme. S největší pravděpodobností to vypadá na květen či červen.

Běh pro MOVEMBER přinesl částku 11.200 korun, což je na první pokus krásný výsledek.

A co se týče projektu na podporu dětí z CENTRA HÁJEK, povedla se nám letos skvělá věc. Konečně jsme přispěli částkou vyšší než 100 tisíc, jak jsme si stanovili, a navíc ji i výrazně překročili. Za to všechno musíme poděkovat jen VÁM VŠEM, co jste pro tento projekt běhali. Moc děkujeme a jen díky vám jsme to dokázali. Vaše korunky pomáhali vybudovat krásné venkovní dětské hřiště a nákup hydromasážní vany. Výborný počin.

Charitativní běh 31.5. vynesl 42.500 korun

Celoroční charitativní projekt 30 běžců vynesl 48.000 korun

Charitativní běh 26.11. vynesl 42.000 korun

Běhy pro CENTRUM HÁJEK přinesly částku 132.500 korun!

Poděkovat se zde sluší i našim partnerům, kteří nám moc pomohli a navíc finančně ocenili výsledek našeho celoročního běhání – STAKS Group, A.D.S. Rokycany, Pomáhej pohybem z. s., TAURUM reality, SAFAREX s.r.o., Ilić reality a HypoHome s.r.o. – moc děkujeme!

I v příštím roce budeme dětem z Hájku pomáhat. Již nyní víme, že závody 30.května 2023 (5 a 10 km) a 25.listopadu 2023 (2 míle) budou charitativní. Další plánujeme. Chceme se vrátit k formátu, kdy jste mohli přijít, odběhnout kilometry (5 až 20 km), které by nám opět partneři směnili za penízky. Snad se nám pořadí najít vhodný termín. 

TEMPO MAKERS RUN TEAM