NOVINKA PRO DĚTSKÝ BĚH na následující TEMPO MAKERS RUN závody

Velice nás zaujal zájem a hlavně atmosféra dětského běhu na jednu míli na našem úvodním závodě díky obrovskému úsilí, které všechny děti na trati vyvinuly. Tak mohou běhat opravdu jen děti a my jsme z toho byli přímo nadšeni.

A tak jsme se rozhodli, že dětský běh ještě více zatraktivníme. Na každém ze šesti zbývajících závodů TEMPO MAKERS RUN u bauMaxu bude připravena sada startovních čísel, opatřena obrázky se známými zvířátky. Čísla budou na každý závod jiná včetně zvířátka a děti si ho budou moct ponechat na památku. Ba co víc. Ten, kdo nasbírá všechna čísla se šesti různými zvířátky ze všech závodů, vyfotí se s nimi, pošle nám fotku, dostane od nás navíc hezký dárek.

Také obě dětské kategorie (do 10 a 15 let) jsme ještě rozdělili na kluky a holky, takže se na stupně vítězů dostane zase více dětí. A co se týče medailí, i zde bude na vás čekat překvapení (zatím neprozradíme). Samozřejmostí v cíli bude pro každého drobná odměna.

Kapacita dětského závodu je omezena, proto neváhejte a přihlaste své dětské závodníky ihned. V úterý 16.6. v 17:30 startujeme! Byla by škoda, nemít takovou hezkou sadu čísel na památku.

Registrace na https://tempomakers.cz

Těší se na Vás TEMPO MAKERS RUN TEAM