CHARITATIVNÍ PROJEKT TEMPO MAKERS NA PODPORU CENTRA HÁJEK – informace o aktivitách na druhou polovinu roku 2019

První polovina roku 2019 utekla velmi rychle a stejným tempem vklouzneme i do její druhé poloviny, kdy nás čekají ty nejzásadnější akce z projektu na podporu klientů Centra Hájek. Přečtěte si nejnovější informace právě o těchto akcích, abyste si mohli vše naplánovat a případně nám pomoci s podporou akce, za což Vám všem moc děkujeme.

1, Charitativní běh v sobotu 20.července 2019 okolo Hájku

Příjemné sportovní odpoledne přímo v areálu Centra Hájek v krásných lesích jižního Brdska. Proběhneme se na malém okruhu okolo zámku KOZEL (cca 5 km), zasoutěžíme si mezi sebou a přizveme k tomu i děti, které jsou na akci vítány. Za Vaši námahu všechny odměníme nějakou grilovanou pochoutkou včetně dobrého pití a umožníme prohlídku Centra všem, kdo o to projeví zájem. A za to od Vás chceme pouhopouhou jednu stokorunu. Věřím, že mnozí přispějí i více, čehož si nesmírně ceníme.

2, Charitativní běh v sobotu 14. září 2019 na stezce okolo řeky Úslavy

Největší charitativní akce, kde nebudete muset věnovat ani korunu, ale právě Vámi uběhnuté kilometry v koruny proměníme. Bude stačit, když přijdete v době od 9 do 16 hodiny (možná i déle) a odběhnete na okruhu dlouhém 5 km právě jeden, dva nebo tři okruhy. Naši partneři právě tyto kilometry odmění dle domluvy. Každý kdo přijde a uběhne alespoň jeden okruh (5 km) obdrží pamětní diplom, malý dárek, občerstvení po doběhu a hlavně si odnese hřejivý pocit z uběhnutých kilometrů pro skvělou věc.

3, Charitativní závod na 2 míle v sobotu 23. listopadu 2019, již II. ročník

Poslední akcí letošního  roku bude II. ročník běhu na 2 míle, kdy celkový výtěžek půjde na dárky od Mikuláše. Už v loňském roce jsme si skvěle zazávodili a vybrali 5 tisíc. Všechny tyto Vaše příspěvky proměníme v ovoce, čokoládu, sladkosti, ořechy a hračky, které udělají velkou radost všem dětským klientům Centra Hájek. Viděl jsem v loňském roce osobně ty rozzářené oči dětí, jak velkou radost mají z dárečků, a proto i letos pomůžeme. Každý, kdo má děti, i když nyní třeba již velké, tak si vzpomene na tu jejich radost ze všeho, co vždy obdržely. Proto věřím, že přijdete, odběhnete jednu míli a startovné darujete moc rádi.

A ještě pro upřesnění. Na každém našem závodě pokaždé přispíváte do „kasičky“ na dobrou věc. Takže, když přijdete na závod například okolo řeky Úslavy TEMPO MAKERS RUN, část ze startovného putuje do kasičky.

Sledujte pravidelně naše webové stránky a FB, kde pravidelně vše aktualizujeme.

FOTO: Václav Fialka

Jirka Mašek, TEMPO MAKERS