ZMĚNA DÉLKY TRATI ZÁVODU V PYTLI – 30.8.!!!

Každá změna, která zamezí zajetému stereotypu, je vítaná a vždy přinese jiný pohled na danou věc. Proto jsme se rozhodli udělat změnu na našich závodech V Pytli a věříme, že ku prospěchu věci.

Červencový závod nám v tomhle směru ukázal možnou cestu, jak obměnit závody na 5 a 10 km, aniž bychom snížili kvalitu závodu. Zlatá střední cesta, jak se říká, nebo také výhodný rozumný kompromis.

Obě dosavadní tratě spojíme v jednu délku 7 km, uspořádáme jeden závod a rozdělíme medaile mezi více lidí. Lehce proto upravíme kategorie – do 25 let, do 35 let, do 45 let a nad 45 let a samozřejmě muži a ženy. Nebudou tak výrazné věkové rozdíly a vy si budete moct poměřit síly s těmi věkově nejbližšími. Navíc někdo z vás získá ještě speciální cenu za respekt.

Závod získá na kvalitě (lepší výsledné časy) a uvidíme spoustu prestižních soubojů na trati a hlavně při doběhu do cíle. Pravidelní účastníci desítky budou běhat rychleji a běžci na pět kilometrů si zase lépe rozvrhnou síly. Co vy na to, jdeme do toho? Jdeme a zkusíme to hned následující závod v úterý 30.srpna. Terén V Pytli tomu výborně nahrává a okruh o délce 7 km je připraven.

Věříme, že účastníci obou délek závodů si přijdou vyzkoušet společnou trať na VI.TEMPO MAKERS RUN V PYTLI.

Registrace již nyní na https://tempomakers.cz/zavody

Těší se na Vás TEMPO MAKERS RUN TEAM