VYDAŘENÝ CHARITATIVNÍ BĚH PRO CENTRUM HÁJEK 5.12.2021

Možná se mnohým zdá, že sobotní závod byl stejný jako každý jiný podobný. Jenže pro mě má tento běh zvláštní náboj či kouzlo. Dlouho předem jsem nervózní a přemýšlím, zda jsem udělal vše proto, aby přišlo dostatečné množství účastníků a hlavně, jestli vybereme nějakou důstojnou částku, která opravdu pomůže. Jenže pak si řeknu, vždyť i jediná koruna dokáže občas zázraky.

Po celou dobu, co se závod koná jsem pak plný emocí a radosti, kolik lidiček běží a tomuto mému projektu důvěřuje. Když si pomyslím, že všichni přítomní mohli tento čas trávit po svém, nenacházím ta správná slova, jak všem poděkovat.

Nechci z toho dělat senzaci za pozornosti médií. Říkal jsem si, zda vám bude vadit, že nepostavíme stan, že připravíme opravdu skromné občerstvení, že ceny pro nejlepší budou jen symbolické a vše bude takové až domácí rodinné. Ale pak jsem si řekl, že pro ty naše věrné příznivce jsou tyto věci vedlejší, alespoň si to myslím a potvrdit to musíte vy. Po skončení závodu jsem dostal krásnou zprávu. Prý to bylo opět skvělé a hlavně možnost po čase zase potkat všechny ty skvělé lidičky, proběhnout se s nimi a pokecat. V dnešní době zvlášť důležité. Děkuji moc za tu krásnou zprávu. Ostatně to je také hlavní důvod, proč odmítám virtuální běhy a stále budu.

Omlouvám se za tolik slov, ale bylo to potřeba napsat. Takže nyní takový rychlý sumář. Vaše štědrost vynesla úctyhodných 16.500 korun a čtyři a půl velkých pytlů vlhčených ubrousků!!! Co dodat? Jen se vám všem hluboce, až k zemi uklonit. Myslím, že ani nejde vyčíslit, kolik dětských srdíček z Centra Hájek jste tímto svým vřelým gestem potěšili. Díky, díky, díky!!!

Jirka, TEMPO MAKERS RUN TEAM a CENTRUM HÁJEK