V ÚTERÝ 29.ČERVNA 2021 VŠICHNI BĚŽÍME PRO CENTRUM HÁJEK

Jak jistě všichni víte, tak v rámci našeho charitativního projektu bezvýhradně podporujeme dětské klienty z CENTRUM HÁJEK. Nejinak tomu bude i v letošním roce. Jeden projekt (jen pro členy klubu TEMPO MAKERS) již běží a bude pokračovat až do listopadu 2021.

Víme, že letos moc volných termínů nebude. Abychom zbytečně nenabourali Vaše závodní běhy, zvolili jsme následující variantu.

III. TEMPO MAKERS závod u Baumaxu, v úterý 29.června 2021, bude mít podtitul – BĚŽÍM PRO CENTRUM HÁJEK A VEŠKERÉ SVÉ STARTOVNÉ VĚNUJI DĚTEM Z CENTRA!

Celé startovné každého účastníka závodu věnujeme na dobrou věc. A aby ta pomoc stála za to, jistě se nebudete zlobit, když se na tento jediný závod zvýší startovné na 200 korun, respektive 100 korun v případě dětských běhů. Věříme, že právě účast na tomto závodě bude patřit mezi ty nejvyšší v celé historii našich závodů.

Pro všechny, co nemohou běžet a chtěli by přispět, bude na závodě připravena kasička, do které můžete vhodit libovolný obnos. Držíme se jednoduchého hesla – každá byť jedna koruna, pomáhá. Výtěžek z běhu bude použit na nákup nového vybavení ve zrekonstruovaných prostorech (ještě detailně upřesníme). Děti z Centra si zaslouží mít skvělé vybavení.

Tentokrát se na Vás těší TEMPO MAKERS RUN TEAM více slavnostně