V roce 2022 plánujeme DĚTSKÝ TEMPO MAKERS POHÁR

Již dva roky jsou součástí našich závodů i dětské běhy na 1 míli. Účast se postupně každým rokem navyšuje, což nás moc těším a zároveň i nutí vymyslet nějaký atraktivní závod, který by přitáhl ještě více dětských běžců. Jak nás znáte, určitě víte, že od myšlenky k realizaci není zas tak daleko.

Proto jsme se rozhodli, že na rok 2022 vyhlásíme DĚTSKÝ TEMPO MAKERS POHÁR. Na sedmi závodech (u Baumaxu a v Pytli) proběhne vždy dětský běh, který bude podle pořadí bodově ohodnocen (od 1. do 6.místa) a po skončení všech sedmi závodů budou oceněni zvláštní cenou nejlepší dětští běžci. Nezapomeneme ani na ostatní, kteří dostanou cenu za věrnost.

Bodování od 1. do 6. místa – 70 – 50 – 40 – 30 – 20 – 10 bodů

Chceme tím přilákat ještě více dětí nejen k samotnému závodu, ale aby měly tak důležitý pravidelný pohyb. To je jedna z hlavních myšlenek našeho nového běžeckého poháru pro děti. Tou druhou je starost o nové mladé atlety, kteří jsou naší budoucností. Děti mají prostě přednost. 

Aby bylo vše co nejvíce objektivní, rozdělíme vše do pěti základních kategorií a vždy kluci a dívky. Samotný závod ale poběží všichni spolu. 

HODNOCENÉ KATEGORIE

Kluci a dívky ročník 2008-2009

Kluci a dívky ročník 2010-2011

Kluci a dívky ročník 2012-2013

Kluci a dívky ročník 2014-2015

Kluci a dívky ročník 2016 a mladší

Samozřejmě zachováme všechny obvyklosti, na které jste si již zvykli. V cíli každý dětský běžec obdrží tradiční medaili a malou sladkost. I čísla budou vyzdobeny nějakým zajímavým obrázkem z dětským motivem.

Výsledky budeme pravidelně po každém závodě zveřejňovat na stránkách TEMPO MAKERS v kolonce „VÝSLEDKY“.

Na začátku roku 2022 a s blížícím se zahájením běžecké TEMPO MAKERS sezóny, zveřejníme další podrobnější informace. Předpokládáme, že první závod u Baumaxu se uskuteční v úterý 12.dubna 2022.

Těší se na vás TEMPO MAKERS RUN TEAM