OHLEDNUTÍ ZA BĚŽECKOU SEZÓNOU TEMPO MAKRES 2020 – CHARITATIVNÍ BĚHY 2020 – část III.

V lednu jsme byli plni plánů a odhodlání kolik uskutečníme charitativních akcí a pokoříme náš loňský rekord, kdy jsme díky Vám vybrali téměř 100 tisíc korun a věnovali je jako vždy dětem z CENTRA HÁJEK. Na to, jak se nakonec celá sezóna vyvinula jsme vybrali úžasnou částku 76.500 korun!!! Klobouk dolů před Vámi všemi, kteří jste pomohli.

První dva plánované běhy se vůbec neuskutečnily a až zářijová akce, při které jsme Vámi naběhané kilometry směnili za finanční prostředky od našich partnerů, se maximálně povedla. Velký dík má na tom náš partner Krajský půlmaraton Plzeňského kraje, který se k akci připojil, marketingově zaštítil a všem zúčastněným věnoval krásné funkční triko „Půlmaratonu Plzeňského kraje“, který se bohužel letos neuskutečnil. Výtěžek 60 tisíc korun je dosud největší, který jste „vyběhali“ za všechny tři dosavadní ročníky. Děkujeme moc!

Také tradiční charitativní běh na 2 míle, kdy vybíráme prostředky na dárky pro děti z CENTRA HÁJEK se maximálně vydařil a částka 16.500 byla též dosud nejvyšší v historii běhů. Navíc jste darovali i 162 balení vlhčených ubrousků, které udělaly neméně tak velkou radost jako uvedená částka. Jste opravdoví pašáci! Takže letošní rok z hlediska charitativního projektu můžeme hodnotit jako více než úspěšný.

V příštím roce máme plány ale zase vyšší než kdy jindy… je to takový náš styl a velká výzva pro nás a věřím, že i pro Vás. Plánujeme tři velké běhy. Dva závody a jeden tradiční běh, kdy partneři finančně zhodnotí Vaše běžecké úsilí. Věříme, že všechny akce proběhnou a hranice sta tisíc korun už konečně v roce 2021 padne. Určitě pro to uděláme vše a s Vaší pomocí to vyjde. Předem děkujeme.

PLÁN CHARITATIVNÍCH BĚHŮ PRO CENTRUM HÁJEK v roce 2021

8.května 2021 – charitativní závod na 7 777 metrů v Plzni V Pytli

25.září 2021 – charitativní běh u Baumaxu (bude upřesněno)

20.listopadu 2021 – charitativní závod na 2 míle

Děkujeme všem za aktivní účast v roce 2020 a těšíme se na vás v tom následujícím roce 2021.

TEMPO MAKERS RUN TEAM