INFORMACE K 7.ROČNÍKU BĚŽECKÉHO SERIÁLU TEMPO MAKERS RUN 2024

V úterý 2.dubna 2024 zahájíme již sedmou sezonu běžeckých závodů TEMPO MAKERS RUN u Baumaxu a v letních měsících v lesním prostředí V Pytli. 

Jaké novinky na vás, běžce a běžkyně včetně dětí, v letošním roce čekají? 

DĚTSKÉ ZÁVODY na 1 míli: 

Přestože nepokračujeme v dětském poháru, chceme děti stále motivovat. Děti, které se zúčastní „všech sedmi závodů“ a prokáží se počtem získaných medailí včetně startovních čísel ze závodů (zaslanou fotografií), obdrží po skončení sezony velmi hezkou „Plaketu s vyobrazením SUPERMANA nebo SUPERMANKY“ plus sladkou odměnu. Tuto ozdobnou plaketu nám vyrobí náš partner, který dodává medaile pro nejlepší i pro účastníky dětských běhů, za což mu moc děkujeme. 

HLAVNÍ BĚHY NA 5 a 10 km u Baumaxu a 7 km v Pytli: 

I zde budeme letos soutěžit o dvoudenní pobyt pro dvě osoby v Třeboni a další zajímavé a hodnotné ceny od našich partnerů (PUMA, RUNLAND atd.). Do slosování se dostanou všichni, kteří se zúčastní všech sedmi závodů (čtyři u Baumaxu, tři v Pytli). Losování bude provedeno při závěrečném závodě sezony, kterým bude lesní závod na 10 km v Pytli, který se uskuteční v sobotu 19.října 2024 od 10:30 hodin. To je novinka letošního roku, neboť jsme se rozhodli zrušit listopadové charitativní závody a tento závod oba běhy vlastně nahrazuje. Podle toho, jaký bude o závod zájem, rozhodneme o jeho pokračování i v příštích letech.  

Věříme, že i sedmá sezona našich závodů bude úspěšná a postupně se dopracujeme až k desátému pokračování. 

Těšíme se na vás v úterý 2.dubna 2024 na tradičním místě u Baumaxu. 

TEMPO MAKERS RUN TEAM