BĚŽECKÝ SERIÁL TEMPO MAKERS RUN 2024

Leden je za námi, únor téměř v polovině a již za necelé dva měsíce se rozběhne už sedmá běžecká sezóna vašich oblíbených závodů (alespoň si to myslíme) u Baumaxu a V Pytli. Navíc popáté budeme v červnu pořádat T-Mobile olympijský běh (19.června) a na podzim počtvrté Sokolský běh republiky (28.října).  

Tradičně zahajujeme první úterý v dubnu (2.dubna) závodem na 5 a 10 km u Baumaxu. Poté se jako vždy vrátíme k systému – závod poslední úterý v měsíci až do září, kdy poběžíme předposlední úterý (17.září) s ohledem na změnu času a brzkého setmění. 

Letos vynecháme listopadové charitativní závody. Pomoc našim partnerským organizacím (CENTRUM HÁJEK a Maminy s rakovinou) jsme letos nahradili velkým charitativním projektem „HÝBEJTE SE SPOLU S TEMPO MAKERS A PMDP“, do kterého se přihlásilo téměř devadesát běžců a běžkyň ze širokého okolí. Máme z toho upřímnou radost. 

Přesto jsme připravili jeden nový závod. Bude mít charakter závodu na ukončení běžecké TEMPO MAKERS sezony a uskuteční se v sobotu 19.října V Pytli, kde bude připraven lesní závod o délce cca 10 km.  

Samozřejmostí zůstávají naše dětské běhy, vždy 30 minut před startem hlavního závodu, tj. v 17:30 hodin. Letos nepořádáme „Dětský pohár TEMPO MAKERS“ jako v loňském roce, přesto máme pro děti zajímavou informaci. Kdo se zúčastní všech sedmi závodů, bude na konci odměněn zajímavou a hodnotnou cenou. Připravena jsou opět nová startovní čísla a diplomy, tentokráte s vyobrazením dětského Supermana a Supermanky. 

Pro dospělé účastníky připravujeme obdobnou soutěž jako v loňském roce. Všichni, kdo se zúčastní sedmi hlavních závodů (vyjma říjnového závodu), budou opět zařazeni do slosování o atraktivní ceny např. dvoudenní pobyt pro dvě osoby v Třeboni a boty PUMA.   

Co se cen pro nejlepší týče, medaile budou opět dřevěné, ale v jiném designu než v loňském roce včetně dětských medailí, které obdrží všechny děti po každém závodě hned po doběhu. Ceny budou klasické jako v minulých letech, jen se více zaměříme na nealko pivo, které se nám zdá k běžcům přijatelnější, přestože mnozí nebudou souhlasit. Zůstává tradiční pozávodní tombola, do které nám věnoval již nyní velkou část odměn náš nový partner PMDP a produktový partner vodičů PUMA. S ostatními partnery jednáme. Partner ŠKODA FIT půlmaraton nám zase věnuje větší množství volných startovných na závod, který se uskuteční na podzim 22.září v Plzni. 

Vše je tudíž připraveno a registrovat se na všechny závody můžete již nyní na https://tempomakers.cz/zavody . 

Těší se na vás celý organizační tým TEMPO MAKERS RUN TEAM