30.KVĚTNA 2023 POBĚŽÍME U BAUMAXU PRO CENTRUM HÁJEK

Květnový závod u Baumaxu ze seriálu TEMPO MAKERS RUN závodů patří tradičně již několik let charitě, konkrétně našemu dlouholetému partnerovi, dětským klientům z CENTRA HÁJEK.  

Naše společné přátelství a vzájemná pomoc letos vstupuje do již šestého roku spolupráce. Za těch uplynulých pět let jste Vy, příznivci TEMPO MAKERS, darovali 451.380 korun!!! To už je opravdu úžasná částka, která opravdu pomohla tam, kde to bylo nejvíce potřeba.  

V loňském roce, na stejném závodě 31.května 2022, jsme vybrali úžasnou částku 42.000 korun. Podaří se nám ji letos překonat? Je to obrovská výzva, ale ty jsou právě od toho, abychom se snažili je překonat. V téhle otázce jsem věčný optimista a věřím, že to společně dokážeme! 

Letos plánujeme ještě tradiční listopadový charitativní závod na 2 míle a znovu chystáme oblíbený běh, kdy si každý, kdo přijde může zaběhnout určitý počet kilometrů (5 až 20 km) a naši partneři nám za každý kilometr vyplatí určitou, předem domluvenou částku. Hledáme vhodný termín, který bude nám všem vyhovovat, aby to neovlivnilo vaši možnost běžet jiný oblíbený závod v nejbližším okolí. Ideálním termínem by bylo září, ale přemýšlíme i o jiných termínech. Jakmile budeme vědět více, ihned se to dozvíte. 

Každý, kdo se na závod 30.5. zaregistruje, může navýšit své startovné o libovolnou částku nebo klidně vhodit hotovost do zapečetěné kasičky přímo na závodě. 

V cíli na každého čeká pamětní medaile, láhev piva BIRELL a plno hezkých vzpomínek z pomoci, která se cení a hlavně dělá velkou radost dětským klientům CENTRUM HÁJEK.  

Nejdůležitější závod roku 2023 se kvapem blíží. Kapacita závodu omezena, takže se nezapomeňte včas zaregistrovat zde – https://tempomakers.cz/zavody 

Děkujeme vše, že pomáháte! 

Těší se na Vás TEMPO MAKERS RUN TEAM a děti z CENTRUM HÁJEK