TOMÁŠ FRIEDL, MILDA VIKTORA, BLANKA ŠINDELÁŘOVÁ A MIRKA VALACHOVIČOVÁ VÍTĚZI TRAILOVÉHO ZÁVODU OKOLO HÁJKU

Sobota dopoledne, krásné prostředí uprostřed báječné přírody, nádherná trasa vedoucí jen lesním prostředím, téměř ideální počasí… takový byl I.TEMPO MAKERS TRAIL LIFEFOOD CUP 2021 okolo Hájku a zámku KOZEL. Ten, kdo přišel, rozhodně nelitoval. Bylo toho k vidění mnoho.

Úžasný souboj v cílové rovince mezi Tomášem Friedlem a Mildou Viktorou by nerozluštila ani detailní cílová fotografie. Po čtrnácti kilometrech mrtvý závod. Neuvěřitelné, ale naprosto reálné. Navíc oba doběhli v čase pod jednu hodinu, 59:00 minut! Konečný verdikt? Oba první, neboť každý byl v jiné kategorii. Díky tomu, že Tomáš v cíli vyplazil jazyk, jsme mu přiřknuli celkové vítězství. I tohle sebou přináší běžecký závod.

Mezi ženami suverénní Blanka Šindelářová, což je tradice v kategorii nad 40 let. Premiérové vítězství Mirky Valachovičové o kategorii níže. Obě ve skvělých časech. Výsledky ostatních? Jen samá pozitiva a výborné výkony. Tři náročná stoupání prověřila trénovanost všech, kteří našli tu odvahu a na závod se zaregistrovali, přišli a zvítězili!

Odměnou pro všechny v cíli byla originální medaile, pivo KALIKOVAR, skvělé občerstvení, bohatá pozávodní tombola a hlavně pocity z efektivně stráveného sobotního dopoledne. Navíc s lidmi, kteří závod připravují s láskou pro ty, co milují trailové běhy v podobě, jak je naše skromná parta TEMPO MAKERS připravuje.

Chceme v tom pokračovat, ale bez vás to nejde. Zapište si již nyní do svého běžeckého diáře – sobota 17.července 2021, 10:30 hodin, jedinečný trail na 14 kilometrů okolo Chlumu a v Zábělé. Úžasný zážitek čeká pro ty, co najdou odvahu přijít.

Jen na vás všech záleží, koho z našich partnerů uvidíte přímo na místě. Jestli chcete ochutnat skvělou kávu z Blovické pražírny nebo kvalitní točené pivo KALIKOVAR či vyzkoušet boty z běžecké speciálky RUNLAND, zbývá vám jediné… ještě nyní se zaregistrovat na https://tempomakers.cz/zavody/.

Uspořádat krásný běžecký závod není jen doménou velkých hráčů na běžeckém poli, ale i ti bezejmenní dokáží uspořádat závod plný napětí, emocí a skvělých zážitků, kdy běžecké srdce zaplesá a spokojenost naplní běžcovu duši.

Poděkování patří i našemu hlavnímu partnerovi společnosti LIFEFOOD.CZ.

Jirka celý TEMPO MAKERS RUN TEAM