REKORDNÍ VÝTĚŽEK CHARITATIVNÍHO BĚHU PRO CENTRUM HÁJEK!

K projektům TEMPO MAKERS patří od začátku i ten charitativní. Už třetím rokem jsme věrni zařízení CENTRUM HÁJEK z.ú., a to také mohutně podporujeme. Letos byla situace specifická. V první polovině roku, kdy pořádáme tradičně dva běhy, jsme museli ze známých důvodů tyto běhy oželet, ale podzimní největší běh, již dostal zelenou.

Po třetí za sebou jsem se sešli na našem známém místě, cyklostezce podél řeky Úslavy, abychom na okruhu dlouhém pět kilometrů naběhali právě co nejvíce kilometrů, které poté naši partneři smění za peníze (1 km = 40 korun). Ty poté předáme vedení Centra Hájek, aby nakoupili potřebné pomůcky pro své dětské klienty na úspěšnou léčbu, respektive rehabilitaci. O tom, co bylo za prostředky pořízeno, vás budeme samozřejmě informovat.

Třetí ročník byl ale přece jen v něčem odlišný. Díky zrušenému Krajskému půlmaratonu Plzeňského kraje (měl proběhnout v dubnu), jsme se s organizátory dohodli na zajímavé spolupráci. Každý, kdo uběhne minimálně jeden okruh (5 km), obdrží originální funkční triko Krajského půlmaratonu 2020. Jelikož jsou naše vztahy na výborné úrovni, nabízená spolupráce se přímo nabízela. Trika ze závodu se tak dostala tam, kam byla původně určena, tedy mezi běžce a běžkyně. Děkujeme moc organizátorům závodu!

O všem by se dalo napsat tisíce slov, ale stručnost možná řekne více, než množství prázdných slov. V sobotu 12.září 2020 přišlo podpořit dobrou věc 212 běžců a běžkyň různého věku. Celkem naběhali za celý den 1477 kilometrů (průměr 7 km na jednoho)! Finanční výdělek proto činí 59.080 korun. Aby bylo výsledné číslo kulaté, přidáme pár korun a celkově předáme Centru Hájek 60.000 korun!!! No není to úžasné?!

Obrovské poděkování patří našemu největšímu partnerovi stavební společnosti STAKS Group s.r.o., dále provozovateli baru FOREST BAR a společnosti Uklizenozavas.cz a Janě Novákové ze společnosti HypoHome s.r.o. a ILIĆ reality s.r.o. Děkujeme a věříme, že i za rok, v roce 2021, naši snahu „vyběhat“ další finanční prostředky nás podpoří. Děkujeme moc!

Nejvíce se ale ceníme přístupu všech, kteří si v sobotu ukrojili kus svého volného času a přišli a výsledný počet kilometrů zdolali. Děkujeme a těšíme se na vás na dalších akcích podobného charakteru , ale i jiných, které pod hlavičkou TEMPO MAKERS pořádáme.

Jirka a TEMPO MAKERS RUN TEAM