PRVNÍ TEMPO MAKERS RUN 30.3.2021 ODLOŽEN

Naše parta TEMPO MAKERS má na úterý 30.března naplánován první závod roku 2021 na oblíbené trati podél řeky Úslavy. I když jsou veškeré přípravy v plném proudu (nová čísla, partneři, ceny, medaile, nová certifikace trati atd.), bohužel v původním termínu závod neproběhne. Ani nevíte, jak nás to mrzí.

Naše závody se vyznačují vším tím, co by běžecký závod měl mít. Společná registrace, start, losování tomboly, vyhlášení vítězů a skvělá atmosféra. Jestli jednu z těchto věcí nedokážeme zajistit, tak raději závod neuskutečníme. Můj názor na virtuální závody všichni znají a ten neměním. Není to z naší strany neúcta k těmto typům závodu, ani je neodsuzujeme. Prostě jsme si za začátku řekli, že budeme pořádat běžecké závody se vším, co k tomu patří, což platí stále a je neměnné. Nechceme také pořádat závod tajně, bez zázemí, čísel, jen abychom splnili za každou cenu termín.

Vydržte, buďte trpěliví, své šance na klasický závod se u nás dočkáte. Abych nezapomněl, ještě jeden faktor je pro nás důležitý. Chceme, aby závodily i děti a ty zvláště potřebují běhat společně. Vážíme si jejich nezměrného úsilí, které přináší tolik úžasných emocí na startu, během závodu a hlavně v cíli. Pro ně máme znovu něco, co jim udělá radost. Na startovním čísle k danému závodu bude místo zvířátka letos pohádková bytost. Ta bude i na medaili, kterou všichni obdrží pro proběhnutí cílem, jako i něco sladkého, co udělá radost.

Sledujte naše stránky na FB a jakmile budeme vědět něco bližšího, dozvíte se vše jako první. Nechceme vás o tyto závody ochudit a vážíme si vaší přízně a budeme se snažit, aby naše závody měly minimálně stejnou atmosféru jako v loňském roce, ne-li lepší.

Děláme všechno proto, aby se uskutečnil odložený trailový závod z loňského roku, který by se měl běžet v sobotu 10.dubna v Blovicích na 14 km. Prosím vyčkejte na informace.

PS: Všichni ti, co mají již uhrazeno startovné, bude nabídnuta možnost ho převést na libovolný další závod. Předpokládáme, že se březnový závod uskuteční v náhradním termínu. 

Děkujeme moc za pochopení a těší se na Vás TEMPO MAKERS RUN TEAM