PODZIMNÍ BEŽECKÁ AKADEMIE PRO VYLOŽENĚ BĚŽECKÉ ZAČÁTEČNÍKY

Výzva pro opravdové začátečníky!

Jsi v běhu absolutně nepolíbený(á), máš opravdu jen minimální zkušenosti, neuběhneš ani pět kilometrů v jednom kuse, ale za to máš VELKOU CHUŤ A ODHODLÁNÍ zkusit se do toho pořádně zakousnout, koukat se na život očima aktivního sportovce a zlepšit svůj životní styl? Tak čteš tyto řádky velmi správně.

Otvíráme „PODZIMNÍ“ běžeckou akademii pro „vyložené začátečníky“ či pro ty s „minimálními zkušenostmi“. Co na tebe čeká?

  • Šedesát až sedmdesát minut skvělé sportovní aktivity,
  • deset báječných setkání se skvělými lidmi,
  • plno dřiny, úsilí a propocených trik,
  • spoustu zábavy, veselí a radostných úsměvů ve společnosti běhání a sportu všeobecně.

Zahájení kurzu – poslední srpnový týden nebo první zářijový podle zájmu. Minimální počet účastníků šest, maximální dvanáct. Čas a den tréninku přizpůsobíme dle dohody všech zúčastněných (úspěšný jarní kurz pro začátečníky má tréninky v pátek)

  • Nebudeme slibovat osobní přístup, protože ten je u nás více než samozřejmostí, ale přidáme ještě pozitivní přístup ke každému z účastníků,
  • nebudeme slibovat, že budete běhat jako ti nejlepší z nejlepších, ale garantujeme, že si běhání opravdu zamilujete,
  • nebudeme slibovat, že… prostě se přihlaste a přesvědčte se sami, že sliby plníme.

O veškeré informace, a přihlášení se na běžeckou akademii, si pište na info@tempomakers.cz nebo volejte kdykoliv na 720 075 710. Uzávěrka přihlášek je 29.srpna 2021. 

Pro každého účastníka máme připravený do začátku malý dárek v hodnotě 350 korun.

ZÁROVEŇ SE MOHOU PŘIDAT BĚŽCI V ZÁŘÍ V KLATOVECH (každou neděli) ČI HORAŽĎOVICÍCH (každé pondělí) NA JIŽ PROBÍHAJÍCÍ BĚŽECKÉ AKADEMIE TEMPO MAKERS. STÁLE VOLNÁ MÍSTA. NOVÉ TVÁŘE VÍTÁME 🙂

Těší se na Vás Jirka, trenér TEMPO MAKERS projektu  

FOTO: Jan Kubíček