Charitativní závod 2.2. „vyběhal“ 6 000 korun!

První letošní charitativní akcí, kterou byl štafetový závod dvojic na 6 x 1 míle, byla v sobotu 2.2.2019 odstartována série běhů na podporu CENTRA HÁJEK v letošním roce. Nepřízeň počasí, zvláště nepříjemný déšť, možná zapříčinil, že nedorazilo více běžců, ale ti, co dorazili si závod maximálně užili. A o výborné výkony nebyla nouze. Úplně nejlepší výkon prokázala dvojice žen Teodora Chvalová a Katerina Houfková, které trať necelých 10 kilometrů zdolaly za 34:35 minut. Mezi muži kralovala dvojice Zdeněk Kanta a Bohouš Bílý. I jejich čas 36:06 minut je výtečný. Náramně si ale počínala v kategorii muž-žena dvojice Eliška Rosenbaumová a Tomáš Hlinovský, kteří časem rovných 35 minut dokonce překonali i vítězné muže. Kategorii dospělí-dítě vyhráli Zdeněk Votava starší a Zdeněk Votava mladší (44:38). GRATULUJEME.

Možná důležitější než všechny výkony byla vybraná částka startovného. Ta se nakonec vyšplhala na krásných 6 000 korun a celá putovala klientům CENTRA HÁJEK. A jelikož byla v jejich objektu zahájena rekonstrukce určitých prostor, tak uvedená částka ihned najde své uplatnění. Děkujeme všem, kteří neváhali přijít v nevlídném počasí, a svým běžeckým výkonem a úhradou startovného vytvořili tuto nádhernou částku. DĚKUJEME.

Zároveň zveme všechny na další ryze charitativní akci, která proběhne ve středu 8.května (státní svátek). O tom, jakou bude mít podobu se v nejbližší době dozvíte. Sledujte naše stránky a FB.